Všichni majitelé domácích mazlíčků vědí, že jejich mazlíček za sebou neustále zanechává spoustu srsti, kterou lze vidět téměř všude – na židlích, kobercích nebo oblečení. Problém dále zhoršují majitelé dlouhosrstých plemen, kterým denně vypadnou tisíce chlupů. Vypořádat se s nimi je těžké a zdlouhavé, ale obzvlášť nepříjemné je, když vlna skončí na čerstvě vypraných věcech. Našel jsem, jak tento problém vyřešit. Potřebujete pouze jeden vlasový doplněk. Podrobnosti v této publikaci.

Pokud jste se někdy setkali s vlnou na oblečení, pravděpodobně víte, jak těžké je se jí zbavit. Pokud intenzivní protřepávání prádla, klasické odstraňovače žmolků nebo páskové metody nepřinášejí působivé výsledky, použijte k úpravě vlasů oblíbenou vychytávku, kterou používají kadeřníci a mnoho žen. Jeden takový doplněk stačí k tomu, abyste jednou provždy vyřešili dilema s psími nebo kočičími chlupy.

Jak se zbavit zvířecích chlupů z oblečení?

K tomu je potřeba umístit 2 natáčky do bubnu pračky se špinavým oblečením. Horké válce a válečky nebudou fungovat. Používejte pouze tradiční válečky na suchý zip. Dají se sehnat v obchodech, v sadě je asi 6 kusů a jsou levné. Stačí válečky hodit do pračky, zapnout prací program a je hotovo. Efekt je úžasný!

Nebojte se, válečky pračku nepoškodí. Jsou bezpečné pro oblečení a zařízení. Suchý zip přítomný na natáčecích vlasech okamžitě zachytí veškeré žmolky, které ulpívají na nich, nikoli na látkách. V balení je poměrně dost válečků, takže těchto mytí můžete udělat hned několik. Po skončení cyklu vyjměte pomůcky z bubnu pračky a odstraňte z nich veškerou vlnu.

Místo natáček můžete použít i houbičku na nádobí. Stačí vyndat z balení nový. Drsný povrch houbičky při mytí jednoduše sebere všechny chlupy z oblečení.