Nic není více frustrující než šmouhy na podlaze, které se objeví ihned po zaschnutí vody. Výsledkem je, že veškeré úsilí přijde vniveč a vy musíte začít s úklidem znovu. Je čas s tím skoncovat! Chci se s vámi podělit o geniální trik, který vyřeší dva problémy najednou a navíc vám pomůže ušetřit peníze a čas.

Jak umýt podlahu bez šmouh?

Důvodů k rozvodu může být několik. V první řadě je třeba věnovat pozornost mopu. K čištění podlah se doporučuje používat ploché mopy. Důležitá je teplota vody. Teplá voda sice funguje lépe na mastné skvrny, ale na podlaze může zanechat zakalené šmouhy. Mnoho hospodyněk proto doporučuje umýt podlahu studenou vodou, která déle schne, ale žádné nevzhledné skvrny!

Pokud jste vyzkoušeli všechno a stále máte na podlaze šmouhy, vyzkoušejte tento hack s bublinkovou fólií. Ploché mopy totiž často sbírají nečistoty pouze na okraji, nikoli na celé ploše.

Chcete-li problém vyřešit, položte starý ručník a zakryjte jej bublinkovou fólií. Poté jej celý obtočte kolem trysky a zajistěte gumičkami. V důsledku toho získáme čistou podlahu a nebude potřeba mýt měkkou hubici.

Antibakteriální čisticí prostředek na podlahy

V obchodech můžete najít obrovské množství produktů pro všechny typy podlahových krytin. Ale místo použití komerčních produktů si můžete vyrobit vlastní antibakteriální tekutinu.

Nic není více frustrující než šmouhy na podlaze, které se objeví ihned po zaschnutí vody. je, že veškeré úsilí přijde vniveč a vy musíte začít s úklidem znovu. Je čas s tím skoncovat -2

Požadované ingredience:

  • 1 polévková lžíce. lžíce soli.
  • 1 polévková lžíce. lžíce jedlé sody.
  • 2 polévkové lžíce. lžíce prostředku na mytí nádobí.
  • 2 polévkové lžíce. lžíce octa.
  • 3 polévkové lžíce. lžíce alkoholu.

Smíchejte všechny ingredience v misce a poté přidejte 2 litry teplé vody. Vše důkladně promíchejte, připraveno!

Sůl úspěšně odstraňuje skvrny, jedlá soda čistí a dezinfikuje a prostředek na mytí nádobí účinně odstraňuje mastné skvrny. Stolní ocet podlahu čistí a leští a alkohol má antibakteriální vlastnosti.

Děkuji za pozornost. Přihlaste se k odběru kanálu, stále vás čeká spousta zajímavého ❤️