Jak se zbavit žlutých skvrn od potu na světlém oblečení? Tuto otázku si klademe nejčastěji na jaře, kdy se do popředí dostávají sněhově bílé halenky a košile, trička, šaty. Když pračka nedokáže problém efektivně vyřešit, měli byste použít jednoduchý domácí odstraňovač skvrn.

Jak odstranit skvrny z oblečení

Pot se spojuje s bakteriemi a odbarvuje světlé látky a vytváří skvrny, které se obtížně odstraňují. Než ale poběžíte do obchodu pro drahé produkty, zkuste zkombinovat kyselinu citronovou s peroxidem vodíku. Směs by měla mít konzistenci řídké pasty, kterou lze snadno nanést na žluté skvrny pod pažemi.

Jak se zbavit žlutých skvrn od potu na světlém oblečení? Tuto otázku si klademe nejčastěji na jaře, kdy se do popředí dostávají sněhově bílé halenky a košile, trička, šaty.

Nechte směs alespoň 15 minut, aby ingredience mohly působit. Poté předmět vyperte v pračce s malým množstvím prášku. Jedná se o rychlý a cenově dostupný způsob, jak odstranit nevzhledné skvrny z bílého prádla.

Jak se zbavit žlutých skvrn od potu na světlém oblečení? Tato otázka je pokládána nejčastěji na jaře, kdy se do popředí dostávají sněhově bílé halenky a košile, trička, šaty.-2

Jak chránit oblečení před žloutnutím

Pokud jsou žluté skvrny pod pažemi přetrvávajícím problémem i přes používání antiperspirantu, určitě vyzkoušejte tento jednoduchý trik. Problém vyřeší, když si na vnitřní stranu košile nebo trička nalepíte dvě tenké hygienické vložky. Dobře sají pot a zabraňují nepříjemnému zápachu.

Vsadky jsou tak tenké, že je při nošení necítíte. Pod látkou nejsou vidět, takže se nemusíte bát, co si pomyslí ostatní.

Alternativně si můžete zakoupit speciální vložky. Na výběr jsou různé barvy (černá, bílá, béžová). Typicky jsou vložky vyrobeny ve formě tenkých desek nebo vložek a sestávají z několika absorpčních a „prodyšných“ vrstev.

Jak se zbavit žlutých skvrn od potu na světlém oblečení? Tato otázka je pokládána nejčastěji na jaře, kdy se do popředí dostávají sněhově bílé halenky a košile, trička, šaty.-3

Děkujeme za ❤️ a odběr! Budu moc rád, když vám moje rady budou užitečné.