V prosinci by měl dům vonět jehličím, mandarinkami a svěžestí! Koupelna je místo, které potřebuje pravidelný úklid. V opačném případě se objeví nepříjemný zápach a rychle se hromadí vodní kámen. Domácí toaletní koule může být skutečným zachráncem, když potřebujete rychle vyčistit toaletu. Tento jednoduchý domácí lék stojí haléře a čistí do lesku.

Jak rychle vyčistit toaletu?

K výrobě čisticích kuliček, které vám úklid výrazně usnadní, nepotřebujete drahé přísady. Každá hospodyňka má ve své kuchyni vše, co potřebuje.

Seznam ingrediencí:

  • 1 šálek jedlé sody.
  • 1 šálek kyseliny citronové.
  • Citronová kůra.
  • 3-5 kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje.

Nejprve je třeba nasypat jedlou sodu do středně velké misky. Poté přidejte kyselinu citronovou a esenciální olej. Citrusové, květinové a mořské vůně jsou ideální do koupelny. Nakonec nastrouhejte citronovou kůru.

Smíchejte všechny ingredience. Pokud je směs příliš sypká, lehce ji podlijte vodou. Nosíme rukavice, protože soda a ovocné kyseliny pokožku vysušují a dráždí.

Z výsledné hmoty tvoříme čistící koule, umístěte je do silikonové formy nebo plastové nádoby. Produkt lze skladovat ve skříni asi dva týdny.

Jak čistička funguje?

Čistící kuličky se snadno používají. Když potřebujete rychle osvěžit záchod, je třeba vzít jeden míček a hodit ho do záchodu. Necháme tam chvíli, aby se jedlá soda a ostatní přísady rozpustily. Uslyšíte syčení a na hladině vody se objeví pěna – znamení, že lék začíná účinkovat. Po 5 minutách vodu jednoduše slijte. Dodatečně můžete použít štětec. Tato jednoduchá a přímočará metoda vrátí toaletě její dřívější bělost a čistotu během několika minut.

V prosinci by měl dům vonět jehličím, mandarinkami a svěžestí! Koupelna je místo, které potřebuje pravidelný úklid.-3

Děkuji, že jste dočetli tento článek až do konce. Budu velmi rád, když uvidím vaše lajky a komentáře a také odebíráte kanál!