Generální úklid provádím tradičně dvakrát ročně – na podzim a na jaře. Vždy začínám v kuchyni. Nemůžu říct, že by mě myšlenka na úklid vzrušovala, protože nestačí otřít prach ze skříní a vynést odpadky. Je potřeba vše umýt, uklidit, nic nezapomenout nebo chybět.

Pokud k úkolu přistoupíte zodpovědně, můžete utratit nejen spoustu úsilí, ale také spoustu peněz. Abych zachoval rodinný rozpočet, pravidelně hledám možnosti, jak ušetřit. Již delší dobu si objednávám čisticí prostředky z aplikace Podruzhka a dnes jsem se rozhodl napsat recenzi nejlepších produktů za velmi rozumnou cenu.

Na konci publikace zanechám propagační kód, se kterým budou nákupy v internetovém obchodě ještě výnosnější. Takže, začněme!

Gel na mytí nádobí MAMA ULTIMATE GREEN TEA 229 rub.

Mycí prostředek na nádobí používám každý den, takže ho nemám nikdy moc. MAMA ULTIMATE 1000 ml – ideální řešení! Tento produkt má hustou konzistenci, takže se používá šetrně.

Nevysušuje pokožku, snadno se smývá a má „lahodné“ aroma zeleného čaje. MAMA ULTIMATE je společný projekt korejské a ruské společnosti.

VÍLA jemné ruce 119 rub.

Známý produkt a tak nízká cena! Tekutina dobře pění a okamžitě rozpouští tuk. Ruce po FAIRY jsou jemné na dotek a příjemně voní. Objem: 450 ml.

Generální úklid provádím tradičně dvakrát ročně - na podzim a na jaře. Vždy začínám v kuchyni.-3

Země Rusko

Dětský pudr EARED NIAN 139 rub.

Dětské nádobí je potřeba mýt častěji, proto pro tento účel používám speciální přípravek z řady „Ušatá chůva“ . Nedráždí pokožku, neobsahuje barviva. Objem 500 ml vydrží dlouho.

Generální úklid provádím tradičně dvakrát ročně - na podzim a na jaře. Vždy začínám v kuchyni.-4

Země: RUSKO/ RUSKO

SYNERGETIC s příchutí jablka 120 rub.

Další reklamní předmět v Podruzhka. Přípravek s antibakteriálním účinkem rychle odstraňuje mastnotu a nečistoty. Po umytí nádobí zůstane na pokožce rukou ještě nějakou dobu vůně jablka.

Země Rusko

Generální úklid provádím tradičně dvakrát ročně - na podzim a na jaře. Vždy začínám v kuchyni.-5

Země Rusko

Čistič GRASS AZELIT proti mastnotě 185 rub.

Říká se, že kuchyně je tváří hospodyňky. S pomocí Azelitu vyčistíte sporák, troubu, gril, pracovní desku a digestoř do lesku.

Generální úklid provádím tradičně dvakrát ročně - na podzim a na jaře. Vždy začínám v kuchyni.-6

Tento senzační produkt odstraňuje mastnotu, karbonové usazeniny a další kuchyňské nečistoty během pouhé půl minuty. Azelitem například čistím nádobí, dřez a baterii .

Generální úklid provádím tradičně dvakrát ročně - na podzim a na jaře. Vždy začínám v kuchyni.-7

Výsledek se mi moc líbí.

Generální úklid provádím tradičně dvakrát ročně - na podzim a na jaře. Vždy začínám v kuchyni.-8

Země Rusko

PEMOLUX PRO NATURE POWDER 87 rub.

Další produkt od ruského výrobce s pohodlným dávkovačem a svěží vůní. Jeho cena je docela přijatelná. Vhodné pro čištění keramických, smaltovaných a kovových povrchů.

Generální úklid provádím tradičně dvakrát ročně - na podzim a na jaře. Vždy začínám v kuchyni.-9

Země Rusko

A na závěr příjemný bonus! Promo kód pro maximální slevu.

Nakupujte pouze výhodně a nechte svou kuchyni zářit čistotou! ❤️