Pro každou hospodyňku je velkým problémem udržování čistoty ve všech prostorách jejího domova. Různé skvrny vyžadují různé čisticí prostředky. Nákup prášků a gelů je velmi drahý. Tak mě napadlo: existuje jeden univerzální prostředek, který lze použít na různé typy komplexních skvrn?

Výměna čisticích prostředků

Po dotazování se mezi přáteli a hledání různých informací jsem zjistil, že takový lék existuje a je velmi levný! Toto je melaminová houba.

Vypadá to jako obyčejná houba. Na první pohled se zdá, co je na něm vlastně tak úžasného? Je pochybné, že dokáže vyprat skvrny různé závažnosti na různých materiálech. Ale když jsem si koupil tuto houbu v běžném železářství, nemohl jsem být šťastnější, protože tato houba nahradila mnoho různých sklenic a tub, které jsem si předtím musel koupit.

Jaký je princip fungování?

Melaminová houba je často bílá. Stává se, že výrobci přidávají malá barviva. Může to být jakákoli světlá barva: béžová, růžová a jiné odstíny. Vypadá jako obyčejná houbička na nádobí, ale má světlou barvu. Je hustý a vyrobený z pěny z melaminové pryskyřice.

Jeho hlavním účinkem je čištění složitých skvrn na keramických obkladech, spárovacích plochách, sanitárních armaturách a lehkých domácích spotřebičích a starých skvrn na podlaze.

Ale vzhledem k tomu, že houba působí prostřednictvím svých abrazivních vlastností, musíme si uvědomit, že má drsný účinek na povrch. Měla by se používat pouze pro silné znečištění na světlých površích, protože na tmavých površích mohou zůstat stopy houbičky. Pokud jej použijete na světlé linoleum nebo světlé parkety, je potřeba jej minimálně přitlačit, aby nedošlo k poškození povrchu materiálu.

Vlastnosti použití

Tato houba by se měla používat pouze tehdy, když je čistá a suchá, bez dalších gelů nebo čisticích prostředků.

Časem se může opotřebovat, protože… Melaminová pasta se konzumuje. Ale tato houba je velmi levná, takže ji lze po použití vyměnit.

Tuto houbu používám na čištění bílých tenisek a bot světlé barvy. Ale opět stojí za to pamatovat: pokud je materiál boty příliš jemný nebo je to látka, pak je lepší nepoužívat houbu.

Také jej nepoužívejte k čištění přírodní kůže, protože může poškodit povrch.

Tato houba je skvělá pro čištění světlých plastových předmětů. Například okenní parapet, plastové židle, stoly, květináče, které se rychle zašpiní. Ale nezapomeňte, že byste to neměli přehánět s lisováním houby, kterou musíte třít s minimálním úsilím.

Pro každou hospodyňku je velké udržování čistoty ve všech prostorách domova. Různé skvrny různé různé čisticí prostředky. Nákup prášků a gelů je velmi drahý.-3

Opravdu se mi líbilo používat ho v koupelně, protože odvádí skvělou práci při drhnutí nečistot ze spár dlaždic. Používám ho i na čištění obtížných skvrn na bílém umyvadle, ale není potřeba ho používat na čištění akrylátové vany, protože zanechá škrábance.

Pro každou hospodyňku je velké udržování čistoty ve všech prostorách domova. Různé skvrny různé různé čisticí prostředky. Nákup prášků a gelů je velmi drahý.-4

V železářství poblíž mého domu stojí tato houba pouze 20 rublů, takže si je můžete koupit jako sadu najednou pro použití v různých místnostech.

Ještě jednou připomenu, že tato houba by se měla používat pouze na husté povrchy, které se velmi těžko poškodí a poškrábou. Pokud je povrch vyroben z akrylu, kůže nebo tenkého materiálu, pak je lepší použít k čištění měkké gely.

Používáte doma melaminovou houbu?