Mnoho pečiva obsahuje prášek do pečiva. Díky němu se upečené pečivo stane nadýchaným, měkkým a chutným. A prášek do pečiva v kombinaci s dalšími dostupnými přísadami pomáhá zbavit se problému, který se pravidelně objevuje v koupelně a kuchyni.

Mnoho pečiva obsahuje prášek do pečiva. Díky němu se upečené pečivo stane nadýchaným, měkkým a chutným.

Místo odvápňovacího prostředku prášek do pečiva

Koupelna je jednou z nejdůležitějších místností v domě. Po dlouhém a únavném dni sníme o relaxační lázeňské léčbě. Chceme, aby byl pokoj čistý a voňavý. V koupelně je bohužel obtížné udržovat pořádek, protože stálá vlhkost vyvolává růst plísní, při kontaktu s tvrdou vodou se baterie zanáší vodním kamenem a podobně.

Pomocí jednoduché domácí směsi můžete svůj kohoutek čistit, dokud nebude svítit. Na těsto budeme potřebovat jedlou sodu, ocet a prášek do pečiva.

Jak to udělat? Smíchejte 2 lžičky prášku do pečiva se lžící octa. Výsledná pasta by měla být vetřena do kontaminovaných oblastí pomocí tvrdé strany houby. Takhle vypadal kohoutek v kuchyni.

Po ošetření faucetu musíte počkat půl hodiny, aby komponenty měly čas, aby se projevily. Poté plak snadno setřeme houbičkou a zbylý čisticí prostředek smyjeme vlhkým hadříkem. Připraveno!

Mnoho pečiva obsahuje prášek do pečiva. Díky němu se upečené pečivo stane nadýchaným, měkkým a chutným.-3

Domácí lék na lepkavý plak

Voda, mýdlo, zbytky kosmetiky – to vše se hromadí ve sprchovém koutu a na povrchu se objevují lepkavé skvrny, které se obtížně stírají. Stačí si vyrobit domácí čisticí prostředek.

Vezměte lahvičku s rozprašovačem a nalijte do ní 100 ml octa a 100 ml oplachového prostředku do myčky. Přidejte dva balíčky prášku do pečiva a protřepejte lahvičku. Postříkejte kohoutek a vanu připravenou tekutinou, nechte 10 minut působit a poté setřete houbou.

Doufám, že tyto jednoduché tipy vám pomohou stát se čistým a pohodlným. Děkujeme za pozornost a uvidíme se znovu na kanálu! 💖