Obvykle ji používáme k ochraně křehkých předmětů při pohybu nebo ke zmírnění stresu, ale bublinková fólie má mnoho dalších zajímavých využití. Někdy zadávám objednávky na tržištích a nashromáždil jsem celou krabici obalového materiálu. Níže uvádíme několik dobrých důvodů, proč byste svůj film neměli házet do koše.

Alternativa k botám

Vzduchem naplněné bubliny jsou naši nejlepší přátelé! V zimě často nosíme vysoké kožené boty nebo semišové kotníkové boty. Měkký materiál se může prohýbat a ztratit svůj elegantní vzhled. Nemá smysl investovat do drahých výdrží bot, když máme po ruce rozpočtové řešení problému. Vezměte několik listů bublinkové fólie a vložte ji do bot, aby se vrátily do původního tvaru.

Obvykle ji používáme k ochraně křehkých předmětů při pohybu nebo ke zmírnění stresu, ale bublinková fólie má mnoho dalších zajímavých využití.-2

Zateplujeme pokojové květiny

Jedním z nejjednodušších a nejspolehlivějších způsobů, jak chránit vaši rostlinu před chladem, je použití bublinkové fólie. Stačí na dno květináče vložit kousek bublinkové fólie, poté ji naplnit zeminou a rostlinu zasadit. Tímto způsobem zateplíte svou oblíbenou květinu.

Obvykle ji používáme k ochraně křehkých předmětů při pohybu nebo ke zmírnění stresu, ale bublinková fólie má mnoho dalších zajímavých využití.-3

Další použití filmu

Bublinková fólie může být užitečná pro plnění sáčků, které už měsíce leží zmačkané na zadní polici skříně. To platí zejména pro výrobky vyrobené z měkké kůže, která je náchylná k deformaci. Tašky naplněné bublinkovou fólií si zachovají svůj tvar a vypadají vždy jako nové!

Bublinková fólie přijde v kuchyni vhod. Umístěte ji do spodní zásuvky chladničky a poté ji naplňte zeleninou a ovocem. Plast tak zůstane bílý a nebudou na něm různobarevné fleky ani šmouhy.

Neméně důležitou vlastností této fólie je uchování teploty. V případě potřeby do něj můžete zabalit studené i teplé pokrmy.

Jak vidíte, obalový materiál lze v domácnosti dobře využít. Děkujeme za pozornost a uvidíme se znovu na kanálu! 💖