Každá z dam bude pravděpodobně v pátek 8. března obdarována alespoň jednou kyticí květin, která jí nejen zlepší náladu, ale dodá interiéru kouzlo. Než přijmete více než jen přání ke Dni žen, určitě věnujte pozornost své váze, která nemusí vypadat nejlépe. Je lepší si to připravit předem. Sdílím jednoduchý a neuvěřitelně účinný lifehack o tom, jak vyčistit plak z vázy.

Každá z dam bude pravděpodobně v pátek 8. března obdarována alespoň jednou kyticí květin, která jí nejen zlepší náladu, ale dodá interiéru kouzlo.

Souhlaste, že ani ta nejkrásnější a největší kytice řezaných květin nebude vypadat dobře ve špinavé křišťálové váze, na které se nahromadily sedimenty. Takto zašlý křišťál odpoutá pozornost od květin a mimochodem zkazí dobrou náladu.

Pravidelné čištění vázy je často přehlíženo. A vzpomínáme na ni jen v den svátku. Mytí úzkých, dlouhých nebo neobvykle tvarovaných váz není vůbec jednoduché. Ruční odstranění sedimentu je téměř nemožné, zejména v jeho zákoutích. A v myčce – velmi riskantní krok. K čištění krystalu nepotřebujete houbu a standardní kapalinu, ale pouze jednu tabletu. S jeho pomocí můžete umýt vázu i s úzkým hrdlem.

Jak se zbavit usazenin z vázy?

Vaše váza získá zpět svůj ztracený lesk bez speciální chemie, drahých oplachů, nebo dokonce leštění! K tomu potřebujeme pouze jednu tabletu čističe zubních protéz. Jedná se o velmi účinný čisticí prostředek na čištění křišťálu a podobných předmětů. Ne každá domácnost je má. Proto se vyplatí se na dovolenou těmito tablety předem zásobit. Ty nejlevnější koupíte za 200 rublů.

Každá z dam bude pravděpodobně v pátek 8. března obdarována alespoň jednou kyticí květin, která jí nejen zlepší náladu, ale dodá interiéru kouzlo.-2

Vložte jednu šumivou tabletu do křišťálové vázy, zalijte teplou vodou a nechte asi 15 minut působit. Působení tohoto produktu je velmi šetrné, takže rozhodně nepoškodí sklo, ale účinně odstraní zašlé nečistoty a usazeniny na váze. Poté roztok vylijte a vázu opláchněte pod tekoucí vodou. Vložit květiny do takto umyté vázy není žádná ostuda.

Každá z dam bude pravděpodobně v pátek 8. března obdarována alespoň jednou kyticí květin, která jí nejen zlepší náladu, ale dodá interiéru kouzlo.-3

Upřímně blahopřeji všem ženám ke Dni žen – 8. března! 💗