Určitě má každá žena doma alespoň jednu lahvičku laku na nehty. Obvykle lak rychle zaschne a skončí v koši, ale dnes vám ukážu, jak mu dát nový život. Co tedy dělat se starým lakem na nehty?

Mnoho lidí má hromadu stejných klíčů, nelze je od sebe odlišit. Stačí si vzít barevný lak na nehty a konečky nalakovat, teď už se nikdy nespletete.

Pokud se uvolní tlačítko

Lak pomůže držet knoflík na oděvu, dokud se nedostanete k niti a jehle.

Šipky na punčochách

Problém zná mnoho žen. Pokud je šipka „zafixována“ bezbarvým lakem, nebude se dále šířit.

Rychle navlékněte jehlu

Někdy tato jednoduchá akce zabere příliš mnoho času. Ale můžete proces urychlit lakem. Stačí namočit špičku nitě do laku, chvíli počkat a je hotovo! Nit vklouzne i do jehly s malým očkem.

Konce tkaniček se oddělily

Stačí kapka laku na nehty, která je rychle slepí. Je vhodné vzít bezbarvý lak, který bude vyhovovat všem tkaničkám.

Škrábance

Bezbarvým lakem můžete zamaskovat vady na leštěném nábytku. Lak stejně dobře skryje škrábance na kožených botách a podpatcích, ale v tomto případě je potřeba zvolit správný odstín.

Určitě má každá žena doma alespoň jednu lahvičku laku na nehty. Obvykle lak rychle vyschne a skončí v koši, ale dnes vám řeknu, jak mu dát nový život.-3

Chraňte účtenky před vyblednutím

Nejen ultrafialové paprsky vedou k vyblednutí tenkého papíru, který je také náchylný na vysoké teploty a vlhkost. Zvláště důležité je uschovat účtenku, když kupujeme drahé věci v záruce. Lak na nehty pokryje účtenku průhlednou vrstvou a data budou uložena až několik let.

Přátelé, pokud vám tyto nápady byly užitečné, dejte jim prosím palec nahoru. Přihlaste se k odběru kanálu, stále vás čeká spousta zajímavého ❤️