Pokud hledáme něco univerzálního pro usnadnění každodenního úklidu, měli bychom věnovat pozornost melaminové houbě. Aby začala fungovat, není třeba ji kombinovat s čisticími prostředky a saponáty, stačí houbičku navlhčit vodou.

Faktem je, že tento levný produkt je pěna z melaminové pryskyřice, která působí jako jemný brusný papír. Snadno proniká do trhlin a odstraňuje odtud nečistoty. Okamžitě objednávám sadu melaminových houbiček na internetu a platím 140 rublů za 10 kusů. Ukázalo se, že jedna houba mě stojí 14 rublů.

Čištění bot

Manželovy běžecké boty byly ve špatném stavu. Nápadné byly zejména světlé pruhy, které byly pokryty špinavými skvrnami. Vhod přišla melaminová houba, která snadno odstranila šedé skvrny ze sněhově bílého povrchu.

Nahoře vidíte, jaké byly tenisky před setkáním s houbou. Stačí jím ale přetřít světlé vložky a pak po nich projít vlhkým hadříkem a boty budou jako nové!

Pokud hledáme něco univerzálního pro usnadnění každodenního úklidu, měli bychom věnovat pozornost melaminové houbě.-3

Kde jinde můžete použít kouzelnou houbu?

K čištění plastového zahradního nábytku je vhodná melaminová houba. Ostatně po zimě to jistě vyžaduje péči a obyčejný hadr si s odolnými skvrnami od nečistot nemusí poradit.

Melamin působí na principu abraziva. Použijte houbičku k čištění nádobí, vodovodních baterií a dřezů, účinná látka během několika sekund odstraní stopy po fixu, fixu nebo peru. K čištění oken a rámů, zrcadel, domácích spotřebičů a šperků lze použít houbu. Melamin dokonale odstraňuje mastné usazeniny na sporáku, kuchyňském nábytku a spotřebičích, lze s ním dosáhnout i na těžko dostupná místa.

Pokud hledáme něco univerzálního pro usnadnění každodenního úklidu, měli bychom věnovat pozornost melaminové houbě.-4

Před námi je mnoho užitečných nápadů a tipů. Dejte like a odběr, vaše podpora pro mě hodně znamená! ❤️