Čištění toalety není nejpříjemnější domácí prací. Když potřebuji rychle osvěžit toaletu, přijdou mi na pomoc domácí toaletní koule, které ji očistí od nečistot a naplní toaletu příjemnou vůní; Vyrobeno z jednoduchých surovin, které má každý doma.

Takže musíte vzít jakékoli mýdlo a nakrájet ho na velké kusy. Bude stačit půl bloku. Je lepší vzít mýdlo voňavější Místo mýdla můžete vzít i zbytky mýdla. Máte-li doma esenciální aromatický olej, přidejte 10 kapek. Nejlepší je esenciální olej s bohatou vůní.

Poté do nastrouhaného mýdla přidejte 1 lžíci sody a velkou lžíci soli. Všechny ingredience důkladně promíchejte, přidejte vodu a znovu promíchejte. Dále tvoříme malé kuličky.

Pokud se směs ukáže jako tekutá, musíte přidat více sody.

Kuličky nechte oschnout a poté je vložte do nádoby nebo sklenice s víčkem. Je lepší je uchovávat na tmavém místě.

Zásobte se předem jednoduchou lékařskou maskou. Použijeme na výrobu kapsy na míč. Okraj masky musí být na jedné straně oříznut, aby vznikla kapsa. Vložíme do ní 2-3 vonné kuličky. Kapsu svážeme gumičkou.

To je vše! Nyní máme levný a účinný čistič toalet, který skvěle odstraňuje usazeniny a bojuje proti nepříjemným ombré skvrnám.

Na nádržku je vhodné připevnit masku s čisticím prostředkem, aby se toaleta vyčistila při každém spláchnutí.

Pokud je tam plastový držák, umístěte do něj kuličky mýdla a zajistěte jej k okraji záchodové mísy. Míč můžete hodit i na noc do záchodu a ráno záchod čistíme kartáčkem jako obvykle.

Takové kuličky nejen bojují se žlutým plakem, ale také šíří příjemnou vůni po celé toaletě.

Čištění toalety není nejpříjemnější domácí práce.-3