Někdy je toaleta vyčištěna do lesku, ale jemný zápach stále přetrvává. Nepříjemný zápach může zničit pověst každé hospodyňky! Mnoho výrobků pro domácnost má silný, často dráždivý zápach. Domácí směsi si proto získávají stále větší oblibu, protože své koupelně můžete dodat vůni luxusního hotelu za drobné.

Čistič a vůně – dva v jednom

Je to opravdu jednoduché. Potřebujeme pouze tři ingredience, konkrétně 3 polévkové lžíce. lžíce octa, jedna polévková lžíce soli a běžný prací prášek.

Proces vaření krok za krokem:

  • Vezměte malou nádobu. Nalijte do ní ocet, přidejte sůl a důkladně promíchejte, dokud se krystaly úplně nerozpustí.
  • Poté smíchejte duo sůl a ocet s pracím práškem, měla by vám vzniknout drobivá hmota. Znovu promíchejte. Připraveno!

Abyste svou koupelnu naplnili svěžestí, musíte prášek nasypat do záchodu – pokuste se důkladně potřít vnitřek mísy. Poté toaletu důkladně vyčistěte pomocí kartáče. Zbytek domácího léku lze použít k ošetření vodovodních baterií, dřezů a dlaždic.

Jak odstranit vodní kámen

Pokud se k problému se zápachem přidá vodní kámen, připravte směs ze třetího šálku jedlé sody a čtvrt šálku kyseliny citrónové. Nasypte prášek do toalety a nechte asi půl hodiny. Po uplynutí této doby jednoduše vyčistěte vnitřek toalety.

Někdy je toaleta vyčištěna do lesku, ale jemný zápach stále přetrvává. Nepříjemný zápach může zničit pověst každé hospodyňky! Mnoho výrobků pro domácnost má pronikavý, často dráždivý zápach.-2

Alternativní metodou je použití octa. Levně, ekologicky a efektivně! Stačí zředit ocet s vodou v poměru 1:1, přidat pár kapek oblíbeného esenciálního oleje. Nalijte roztok do rozprašovače a nastříkejte na místa pokrytá vodním kamenem.

Doufám, že tyto jednoduché tipy pomohou váš domov čistší. Děkujeme za pozornost a uvidíme se znovu na kanálu! 💖