Pro šťastné majitele dlouhých vlasů je ucpání kanalizace běžným jevem. Je obtížné odstranit takovou blokádu, ale je to možné. Dnes vám řeknu, jak se zbavit chloupků v odtoku, aniž byste je vytrhávali jeden po druhém. Stačí si koupit levný kosmetický přípravek, který problém vyřeší za 15 minut.

Jak odstranit vlasy z kanalizace?

Vlasy obvykle ulpívají na nejrůznějších výčnělcích a shlukují se do pevných klubíček. Píst problém neřeší, zkusil jsem to.

Budeme potřebovat nejlevnější depilační krém. Stačí trochu vymáčknout do odtoku a počkat 15 minut. Po uplynutí této doby zapněte vodu a uvidíte, že ucpání bylo odstraněno.

Proč trik funguje?

Chcete-li vysvětlit, jak depilační produkty pomáhají odstranit chloupky z odtoku, musíte pochopit, jak vlastně fungují. Tento vyhledávaný krém obsahuje kyselinu thioglykolovou, která rozpouští keratin nacházející se ve vlasech. Tato složka změkčuje chloupky na různých částech těla, takže je lze bezbolestně odstranit. Když krém vytlačíme do ucpaného odtoku, působí na ucpání podobně, změkčí a rozpustí hustou vlasovou zátku.

Kanalizace je ucpaná: jiné způsoby řešení problému

Pokud nepoužíváte depilační krém, můžete se blokády zbavit pomocí jiných dostupných prostředků.

  • Vyhoďte 2 tablety aspirinu do odpadu a zalijte sklenicí stolního octa. Počkejte několik minut, vypusťte vodu.
  • Problém také vyřeší směs tří dostupných ingrediencí: soda, ocet a vroucí voda. Jedlá soda změkčuje vlasy, ocet pomáhá zbavit se nepříjemných pachů z dřezu a vařící voda rozpustí tuk, který drží vlasovou kouli pohromadě.
Pro šťastné majitele dlouhých vlasů je ucpání kanalizace běžným jevem. Odstranit takovou blokádu je obtížné, ale je to možné.-3

Doufám, že vám moje tipy pomohly! Děkujeme za pozornost a uvidíme se znovu na kanálu! 💖