Deodorant je snad v každé kosmetické taštičce, protože ho používáme každý den. Málokdo ví, že tento univerzální prostředek dokáže bojovat nejen se zápachem potu. Dnešní článek představuje 10 kreativních způsobů, jak používat antiperspirant, které vám usnadní a zpříjemní život.

Nepříjemný zápach nohou

První tip je docela předvídatelný. Abyste se zbavili nepříjemného zápachu, stačí nohy nastříkat deodorantem. Zastaví produkci potu a zajistí pokožce dlouhodobý pocit čistoty a svěžesti.

Problém s třením stehen

Nepohodlí v oblasti kyčle se může objevit nejen v létě, ale také v chladném období. Podráždění zmizí, pokud ošetříte vnitřní stranu stehen deodorantem. K tomu je vhodnější použít roll-on antiperspirant.

Vraťte do svého šatníku svěžest

Vezměte suchý antiperspirant, otevřete jej a položte na polici skříně. Vůni uvolňuje pomalu a je dobrou alternativou k vonným sáčkům do skříní s oblečením nebo prádlem.

Podráždění po holení

Odstranění nežádoucích chloupků žiletkou je stále populární. Ale zarudnutí může přetrvávat několik dní. S tímto problémem si snadno poradí deodorant, který má na pokožku zklidňující účinek. Je důležité, aby přípravek neobsahoval alkohol.

Vrzající panty dveří

Mnoho lidí používá antiperspirant, aby zabránil vrzání dveří. Stačí nastříkat přípravek na panty a nepříjemný zvuk bude minulostí.

Pokud vaše nové boty drhnou

Další populární problém. Deodorant pomůže učinit nové boty pohodlnějšími a měkčími. Musíte otřít patu v místě, kde boty skřípnou. Antiperspirant sníží tření na minimum.

Brýle spadnou – co dělat?

Na kořen nosu je třeba nanést trochu deodorantu. Stačí tenká vrstva a brýle vám při zaklonění hlavy nesklouznou z nosu.

Deodorant je snad v každé kosmetické taštičce, protože ho používáme každý den. Málokdo ví, že tento univerzální prostředek dokáže bojovat nejen se zápachem potu.-3

Budu moc rád, když vám moje rady budou užitečné. Přihlaste se k odběru kanálu, stále vás čeká spousta zajímavého ❤️