Renovace kuchyně není snadný úkol, protože chcete dodržovat určitý styl, poskytnout hostitelce pohodlné podmínky a také ušetřit místo. Při přestavbě kuchyně jsem také zohlednil všechny módní trendy a konzultoval to s kamarádkou, která pracuje jako designérka. Obecně mi řekla 5 věcí, které je nejlepší nepoužívat v moderním kuchyňském interiéru.

Kuchyňský kout

Dříve byla tato věc k vidění v každé kuchyni, i tam, kde bylo velmi málo místa. Ve skutečnosti takový kuchyňský kout není vůbec praktický, protože zabere hodně místa a rychle se zašpiní. Je to obzvláště nepohodlné pro ty, kteří sedí v rohu, protože abyste se dostali ven, musíte všechny zvednout.

Staré bannery

Objemné digestoře zabírají spoustu místa, takže v malé kuchyni nebudou na místě. Stylové a lakonické moderní kapuce se mohou stát skutečným vrcholem designu, podívejte se na tyto zajímavé možnosti.

Záclony na okně

Záclony a závěsy v kuchyni jsou zastaralým řešením. Raději věnujte pozornost světlému průhlednému tylu nebo římským roletám. Takové možnosti také přidají více prostoru a světla do místnosti.

Renovace kuchyně není snadný úkol, protože chcete dodržovat určitý styl, poskytnout hostitelce pohodlné podmínky a také ušetřit místo.-3

Velký stůl

Pokud máte ve své kuchyni omezený prostor, pak věnujte pozornost tomuto skládacímu stolu. Je lepší použít transformující se návrhy, než umístit obrovský jídelní stůl do malé kuchyně.

Renovace kuchyně není snadný úkol, protože chcete dodržovat určitý styl, poskytnout hostitelce pohodlné podmínky a také ušetřit místo.-4

Barový pult

Barový pult nepoužívejte v interiérech, pouze kazí celkový vzhled a zabírá mnoho místa. Zcela nevhodný je přitom barový pult, pokud jej používáte jako pracovní plochu. Je lepší jej nahradit skládacím stolem nebo se poohlédnout po skládacích barových pultech.

Renovace kuchyně není snadný úkol, protože chcete dodržovat určitý styl, poskytnout hostitelce pohodlné podmínky a také ušetřit místo.-5

Renovace kuchyně není snadný úkol, protože chcete dodržovat určitý styl, poskytnout hostitelce pohodlné podmínky a také ušetřit místo.-6

Každý má svou vysněnou kuchyni, ale třeba se vám budou tyto tipy hodit.
Souhlasíte s tímto seznamem zastaralých položek?