Naše rodina není malá, takže trávím hodně času v kuchyni: neustále vařím, peru a uklízím. Je důležité, aby vše, co mě v této místnosti obklopuje, vyvolávalo příjemné emoce.

Stará kuchyňská sestava, ať ji uklízíte jakkoli, už dávno chátrala. Stáli jsme před otázkou nákupu nového nábytku. Rozhodování není těžký úkol, ale máme doma děti a potřebujeme, aby skříně a pracovní desky byly nejen krásné, ale i bezpečné.

Dlouho jsme hledali „našeho“ výrobce. Většina salonů ve městě nabízela nábytek vyrobený z nekvalitní dřevotřísky a společnosti, které používají přírodní a bezpečné materiály, nebudou za takovou sadu účtovat ceny. Stručně řečeno, po dvou týdnech aktivního hledání jsme se usadili na „Kuchyni Běloruska“.

Společnost je největším běloruským výrobcem nábytku a ceny nenafukuje. Oficiální web nabízí možnosti pro prostorný dům a malý byt. Existují kuchyně ekonomické třídy a díky slevám a akcím (např. kuchyně měsíce má slevu až 50 % ) lze náklady ještě snížit.

Na míru si můžete vyrobit nábytek z masivního dubu a třešně, borovice nebo jasanu. Stačí kontaktovat manažera telefonicky, chatem, telegramem a ujasnit si, které dřevo bude v interiéru vypadat lépe.

Jak jsem zjistil, která kuchyně mi vyhovuje

Vlastní výběr nábytku není snadný úkol. Kontaktoval jsem tedy manažera. První věc, kterou mi doporučila, bylo provést  online preferenční test . Musel jsem odpovědět na 11 jednoduchých otázek. Tento test pomohl určit materiál, tvar, barvu nábytku a zabral mi jen pár minut času!

A na konci je překvapení! Po úspěšném absolvování testu jsem zdarma obdržel návrh projektu s úplným odhadem nákladů. Kontaktoval jsem designéra, společně jsme provedli pár úprav a nakonec se povedl tento zázrak!

Naše rodina není malá, takže trávím hodně času v kuchyni: neustále vařím, peru a uklízím. Je důležité, aby vše, co mě v této místnosti obklopuje, vyvolávalo příjemné emoce.-3

Vždy jsem chtěl světlou kuchyni s fasádami v pastelových barvách. Tak lehké, absolutně bez tíže, to nám naprosto vyhovuje!

Promysleli jsme a probrali každý detail. Prostorné skříně na nádobí, příbory, zásoby potravin, vše je pohodlné a funkční.

Naše rodina není malá, takže trávím hodně času v kuchyni: neustále vařím, peru a uklízím. Je důležité, aby vše, co mě v této místnosti obklopuje, vyvolávalo příjemné emoce.-4
Naše rodina není malá, takže trávím hodně času v kuchyni: neustále vařím, peru a uklízím. Je důležité, aby vše, co mě v této místnosti obklopuje, vyvolávalo příjemné emoce.-5
Naše rodina není malá, takže trávím hodně času v kuchyni: neustále vařím, peru a uklízím. Je důležité, aby vše, co mě v této místnosti obklopuje, vyvolávalo příjemné emoce.-6

Armatury lze objednat jak na domácí, tak na západní straně, protože sankce se Běloruska nedotkly. Dřez a baterii jsem vybíral sám.

Naše rodina není malá, takže trávím hodně času v kuchyni: neustále vařím, peru a uklízím. Je důležité, aby vše, co mě v této místnosti obklopuje, vyvolávalo příjemné emoce.-7
Naše rodina není malá, takže trávím hodně času v kuchyni: neustále vařím, peru a uklízím. Je důležité, aby vše, co mě v této místnosti obklopuje, vyvolávalo příjemné emoce.-8

Kuchyně v Bělorusku nabízejí konkurenceschopné ceny kuchyňských spotřebičů. Například myčka mě vyšla levněji než v maloobchodech. Zařízení je možné zakoupit na úvěr nebo na splátky.

Naše rodina není malá, takže trávím hodně času v kuchyni: neustále vařím, peru a uklízím. Je důležité, aby vše, co mě v této místnosti obklopuje, vyvolávalo příjemné emoce.-9

Vznikl návrh kuchyně a o den později dorazil geodet. Nyní čekám na doručení, moje nová kuchyně se brzy stane nejpohodlnějším, nejstylovějším a nejkrásnějším místem v domě!

Naše rodina není malá, takže trávím hodně času v kuchyni: neustále vařím, peru a uklízím. Je důležité, aby vše, co mě v této místnosti obklopuje, vyvolávalo příjemné emoce.-10

Doufám, že se vám moje zkušenosti budou hodit, pokud jste také ve fázi výběru kuchyňské sestavy ❤️