V průběhu času získá jakýkoli plastový výrobek nažloutlý odstín. To platí zejména pro záchodová sedátka, pod kterými se hromadí nečistoty, mastnota a bakterie.

Ale jsou tu i dobré zprávy. Pokud plastovou sedačku správně vyčistíte, bude vypadat perfektně i po několika desítkách let.

V průběhu času získá jakýkoli plastový výrobek nažloutlý odstín. To platí zejména pro záchodová sedátka, pod kterými se hromadí nečistoty, mastnota a bakterie. Ale jsou tu i dobré zprávy.

Jak odstranit žlutost z plastového povrchu

Raději řeším každodenní problémy pomocí domácích metod. Nejprve byste si měli vybrat produkt, který je bezpečný pro materiál, ze kterého je sedačka vyrobena. Za prvé je to ocet , hubí choroboplodné zárodky, úspěšně čistí a odstraňuje nepříjemné pachy. Peroxid vodíku bělí a odstraňuje žluté skvrny z plastu.

Jediné, co musíte udělat, je nechat jeden z těchto produktů na záchodovém prkénku několik minut, poté jej setřít a je hotovo! Jedná se o levné a velmi účinné čisticí prostředky.

Domácí prostředky na odstranění žlutých skvrn z plastu

Použít můžete i pastu z dostupných surovin, které pravděpodobně máte ve své kuchyni. Vyzkoušejte směs kyseliny citronové, soli a vody nebo pastu z jedlé sody a octa.

Naneste vybraný přípravek na zažloutlá místa plastu po dobu 30 minut. Při silném znečištění můžete čas zdvojnásobit. Bělící efekt je působivý!

Zubní pasta

Vyberte bělící pastu a naneste ji na štětec nebo tvrdou stranu houbičky. Poté vetřeme do zažloutlého plastu, dokud se nerozjasní. Zubní pasta nejen odstraní skvrny, ale také osvěží povrch sedačky.

Oxidační prostředek na vlasy

Oxidační činidlo je látka, která obsahuje peroxid vodíku. Peroxid vodíku je známý svými bělícími vlastnostmi. Naneste okysličovadlo na houbu a ošetřete záchodové prkénko. Pokud je oblast silně zažloutlá, pokračujte v čištění, dokud nebude plast dokonale bílý.

V průběhu času získá jakýkoli plastový výrobek nažloutlý odstín. To platí zejména pro záchodová sedátka, pod kterými se hromadí nečistoty, mastnota a bakterie. Ale je tu dobrá zpráva.-3

Poslechněte si tyto tipy a plastový sedák bude sněhově bílý i při dlouhodobém používání❤️