V poslední době jsem si všiml, že moje práce na dálku má negativní dopad na mou pohodu. Také různé rozvozy domů, které nám usnadňují život, ale velmi nás leniví. Někdy jsme totiž líní zajít i do nejbližšího obchodu a objednat si doručení. A práce je často sedavá, takže aktivity je velmi málo.

Kvůli tomu všemu jsem začala přibírat na váze. I když jsem se začala ve výživě omezovat, kilogramy neubyly. Kvůli velkému pracovnímu vytížení nemám možnost chodit do posilovny nebo bazénu. Ale samozřejmě si můžu dát pauzu alespoň půl hodiny. Začal jsem o tomto problému diskutovat na chatu s kolegy, abych zjistil, jak tento problém řeší. A jeden kolega se mě zeptal, jestli jsem zkusil studium doma. Odpověděl jsem, že ne, protože potřebujete určitou disciplínu a znalosti, jaké cviky dělat, protože informací je na internetu obrovské množství. Poté řekla, že používá službu FitStars .

Je k dispozici online a zahrnuje více než 1800 různých cvičení a 124 programů na hubnutí. Jsou rozděleny do oblastí, což se mi moc líbilo, protože… Cvičení si můžete vybrat podle svého vkusu. A je tu spousta možností!

Rozhraní webu se mi opravdu líbilo, protože… O každém programu a trenérovi si můžete pečlivě přečíst, zhlédnout krátká uvítací videa a rozhodnout o výběru programu. Rozhodl jsem se vybrat program „Začínáme hubnout“ s Olgou Derendeevovou.

Olga má na svých stránkách spoustu programů, oblíbila jsem si ji svým kompetentním přístupem k podnikání a bohatými zkušenostmi v oblasti tělesné výchovy. Cvičení s ní je jednoduché a přehledné, vysvětluje různé maličkosti a i online je jasné, jak to či ono cvičení dělat.

V poslední době jsem si všiml, že moje práce na dálku má negativní dopad na mou pohodu. Také různé rozvozy domů, které nám usnadňují život, ale velmi nás leniví.-3

Jaké bonusy jsem dostal?

Měl jsem velké štěstí, že jsem se rozhodl studovat v srpnu. Právě teď pořádají promo akci „ Prodlužte si léto s FitStars “ a rozdávají ceny, včetně zájezdu do Turecka !

Když jsem si předplatil tarif UNLIMITED FOREVER, stal jsem se automaticky účastníkem akce.

Tato akce je skvělá pro rozvoj motivace ke studiu, protože úkoly jsou zasílány na e-mail propojený s vaším osobním účtem na webu a za jejich splnění se dávají dárky.

10 absolvovaných tréninků a získáte přístup k příručce „Dieta na týden“ a bezplatné diagnostice z webu Dietology.live, kde specialisté v oblasti výživy rozeberou vaši výživu.

Pokud absolvujete 15 tréninků, budete mít přístup ke slavným minikurzům Netology. Jedná se o vzdělávací platformu, která poskytuje přístup ke znalostem o populárních profesích naší doby.

Na 20 tréninků dostanete termální hrnek Miku.

25 dokončených tréninků vám dává přístup k dárku Picooc smart scale, ale nemůžete dokončit více než 2 tréninky za den a budou se počítat od 1. srpna do 25. září.

Také se za 25 tréninků automaticky účastníme losování zájezdů do Turecka na 7 nocí pro dva v říjnu ! Tento bod mě opravdu motivoval! Samozřejmě si uvědomuji, že se nemusím stát šťastným majitelem vstupenky, ale pro mě je to jako drahocenný sen. A i když to nedostanu, moje tělo bude v dobré kondici a můžu jet do Turecka nebo někam jinam sám a nenechat se zahanbit svou nedokonalou formou na pláži.

Je třeba mít na paměti, že účast na promoakci se počítá při přihlášení k odběru od 1. srpna do 31. srpna.

Jak na mě školení působí a co dalšího je tam užitečné?

Rád bych poznamenal, že když jsem začal cvičit na platformě  FitStars , moje podráždění, které se někdy během dne nahromadilo, začalo mizet.

Také jsem se bála, že se po hodinách budu cítit unavená, ale opak je pravdou. Zdá se, že ve mně probouzejí druhý dech a druhou polovinu dne mohu pracovat bez únavy a podráždění. Zjevně dochází k uvolňování dopaminu a endorfinu.

Na stránkách najdete také výběr receptů ze zdravých surovin a výběr článků o výživě, psychologických složkách našeho života a vlivu některých potravin na organismus.

Je pro mě také velmi výhodné, že dokončené tréninky lze uložit na váš osobní účet a znovu je prohlížet a opakovat. Odtamtud nikam nejdou.

Když cvičím, dávám si video na televizi ve velké místnosti doma, aby se to snáze opakovalo. A na chatě zapínám cvičení přes telefon. Je to velmi pohodlné!

Doporučuji také začít cvičit doma s  FitStars a nečekat na správný čas, který nemusí nikdy přijít.

Pomocí mého propagačního kódu dengidoma můžete získat 70% slevu na neomezené předplatné a předplatit za 6990 rublů . Toto je velmi zisková možnost, protože předplatné funguje navždy! Úplně navždy! A pro současné a budoucí programy a kurzy dietní a kalorická kalkulačka. Je také velmi výhodné, že můžete platit na splátky, pokud nemůžete předplatné zaplatit hned.

Takhle jsem se po dlouhém „odstávce“ začal dostávat do formy.

Jste připraveni na zimu?)