O používání mýdla na praní v každodenním životě toho bylo řečeno hodně, ale rozsah použití toaletního mýdla se také neomezuje na mytí rukou. Většinou si kupuji ty s vůní borovice, jahody nebo moře. Dnes vám řeknu, jak vyřešit 7 „populárních“ problémů v domácnosti pomocí mýdla.

Opravte zaseknutý zip

I vysoce kvalitní kování se někdy rozpadne nebo zasekne. V druhém případě stačí po zipu projít mýdlem a rychle se rozepne.

Vyřešte problém s vrzajícími dveřmi

Postupem času začnou dveře při otevírání nebo zavírání vrzat. Nejpravděpodobnějším důvodem je opotřebení pantů. Chcete-li se zbavit nepříjemného zvuku, namažte je suchým mýdlem. Jako alternativu nepoužívejte organické tuky, jako je sádlo nebo rostlinný olej. Obsahují hodně vody, která urychluje proces koroze kovů.

Očistěte kuchyňské povrchy od mastnoty

Toaletní mýdlo si stejně dobře poradí jako mýdlo na prádlo s lepkavými zbytky, které pokrývají nejen sporák, ale i stůl, kachličky, dveře a tapety v kuchyni. Mýdlo nastrouhejte na hrubém struhadle, rozpusťte v teplé vodě a po znečištěných plochách přecházejte houbičkou.

Aby se vám brýle nezamlžovaly

Jednoduchý life hack, který zastaví tvorbu kondenzace na skle. Brýlové čočky je třeba otřít mýdlem z obou stran a poté je vyleštit měkkým hadříkem.

Po práci na zahradě si umyjte ruce

Chcete-li po práci na zahradě nebo přesazení pokojových rostlin okamžitě odstranit nečistoty pod nehty, oškrábejte nehty kostkou toaletního mýdla. Rychlé a spolehlivé!

O používání mýdla na praní v každodenním životě toho bylo řečeno hodně, ale rozsah použití toaletního mýdla se také neomezuje na mytí rukou. Obvykle kupuji s vůní borovice, jahody nebo moře.-3

Aby vám límeček košile nezežloutl

Často po vyprání sněhově bílé košile zůstávají na límci nažloutlé stopy. Abyste nemuseli věc znovu prát, je lepší před vložením oblečení do bubnu ošetřit okraje límce mýdlem.

Kontrola můry

Aby se moli ve skříni neobjevili, lze použít mýdlo. Zabalte do papírového ubrousku (používám glycerinové mýdlo Sea Wind). Výsledek: žádný hmyz a oblečení vyzařuje osvěžující vůni moře, vánku a slané vody.

O používání mýdla na praní v každodenním životě toho bylo řečeno hodně, ale rozsah použití toaletního mýdla se také neomezuje na mytí rukou. Obvykle kupuji borovou, jahodovou nebo mořskou vůni.-4