Brzy začne prázdninová sezóna. Mnozí z nás se těší na dlouho očekávanou cestu k moři, jiní volí dovolenou na horách. V každém případě potřebujete hotel, abyste mohli pohodlně trávit čas v cizím městě.

Můj přítel pracoval jako manažer hotelu asi 10 let. Mluvil o jednom jednoduchém, ale fungujícím triku, díky kterému bude vaše dovolená klidná a maximálně bezstarostná.

Jak si sami vyrobit systém proti vloupání

Při odbavení v hotelu se mnoho lidí obává o bezpečnost svých věcí a svou bezpečnost. V noci, když tvrdě spíme, je zvláště důležité chránit místnost před nezvaným vniknutím. Vytvoření systému proti hackingu je velmi jednoduché.

K tomu potřebujeme pouze 2 sklenice. Jednu jsme dali na kliku dveří. A položte druhou sklenici na první. Připraveno!

Sebemenší pohyb rukojetí a brýle s rachotem spadnou dolů. Zvuk rozbíjejícího se skla nejen vyděsí toho, kdo je za dveřmi, ale také vás probudí.

Je nepravděpodobné, že by se vetřelec znovu pokusil dostat do vašeho pokoje. Tento trik určitě vyzkoušejte, když se ubytujete v hotelu.

Naučte se hotelové triky

Při pobytu v hotelech můžete udělat mnohem více, abyste byli v bezpečí.

  • Nejprve si vyberte pokoje umístěné ve vyšších patrech.
  • Při odchodu z místnosti umístěte na kliku cedulku „Nerušit“. Můžete také nechat zapnuté rádio nebo televizi a večer nechat rozsvícená světla. Díky tomu vytvoříte zdání, že v místnosti neustále někdo je.
  • Zakryjte klíčovou dírku páskou nebo do ní vložte kus papíru. Tímto způsobem vás nikdo nemůže sledovat.
  • Zjistěte si číslo, na kterém můžete kdykoli během dne kontaktovat personál hotelu. Přidejte si jej do telefonu předem.

Tyto jednoduché bezpečnostní tipy vám pomohou vyhnout se problémům během vaší dlouho očekávané dovolené.