Zubní pasta je výborným pomocníkem v domácnosti. Měkké brusivo vám umožní vyčistit mnoho předmětů v domě, vyleštit nábytek, nádobí, světlomety a odstranit oděrky a škrábance z bot.

Měděné nádobí, mince

Pomocí pasty a měkkého hadříku můžete odstranit nazelenalý povlak. V případě silného zabarvení naneste před leštěním mědi zubní pastu a nechte ji několik minut působit.

Zařízení pro úpravu vlasů

Časem se na vaší kulmě nebo žehličce vytvoří lepkavý film ze stylingových přípravků. Naneste pastu na vatový tampón a důkladně otřete povrch a osušte. Je důležité, aby byl nástroj před použitím zcela suchý.

Mýdlový špína v koupelně

Dveře umyvadla, vany a sprchy se rychle zanesou lepkavými zbytky. Vymáčkněte trochu pasty na vlhký hadřík a tlakem setřete z povrchu koupelny.

Skvrny od kávy

Skvrny od kávy a čaje na šálku nejsou problém. Naneste zubní pastu na vlhkou houbičku a vyčistěte hrnky.

Značky tužkou nebo fixem

Mladí „umělci“ často kreslí na stěny, podlahy a dřevěný nábytek. Kresby tužkou nebo fixem lze snadno odstranit pastou. Naneste pastu a nechte 5 minut působit, poté setřete vlhkým hadříkem.

Škrábance na obrazovce

Mělké škrábance na displeji telefonu nebo tabletu lze odstranit zubní pastou. Na minutu ji vetřete do poškrábaného místa, přebytek odstraňte čistým vatovým tamponem.

Oděrky od bot

Podobným způsobem se můžete zbavit oděrek na kožených nebo lakovaných botách.

Železná podrážka

Ujistěte se, že je žehlička zcela vychladlá, poté naneste zubní pastu na suchý hadřík a vyleštěte žehlicí plochu.

Zubní pasta je výborným pomocníkem v domácnosti. Měkké brusivo vám umožní vyčistit mnoho předmětů v domě, vyleštit nábytek, nádobí, světla a odstranit oděrky a škrábance z bot.-3

Mlhovky

Když se mlhová světla ztlumí, musíte je vyleštit zubní pastou. Vymačkejte trochu pasty na vlhký hadřík a odstraňte nečistoty a přilepený hmyz.

Čištění klíčů

Klavírní klávesy jsou vyrobeny z plastu, zatímco ty starožitné jsou vyrobeny ze slonoviny. Oba typy klíčů lze bezpečně vyčistit pastou pro odstranění nečistot a mastnoty.

Podrážka tenisky

Po ošetření zubní pastou získá podrážka bílých tenisek svůj původní vzhled. Kromě pasty budete potřebovat také kartáč s tuhými štětinami.

Zubní pasta je výborným pomocníkem do domácnosti. Měkké brusivo vám umožní vyčistit mnoho předmětů v domě, vyleštit nábytek, nádobí, světla a odstranit oděrky a škrábance z bot.-4

Doufám, že vám tyto tipy pro domácnost pomohou. Přihlaste se k odběru kanálu, ať vám nic neunikne! ❤️