K čištění špinavého nádobí musíte být trpěliví a tvrdě pracovat. Pamatuji si, jak jsem před 5 lety namočil pánve do speciálního roztoku sody, vařící vody a prostředku na mytí nádobí. Tím se tuk smyl, ale venku zůstaly trvalé saze. Pak jsem začal hledat efektivnější řešení.

Nyní používám ekologický čistič Stiraliti 20 v 1 Na rozdíl od konkurence značka používá ruské suroviny, ne čínské. Výpary proto nemají štiplavý zápach a jsou absolutně zdravotně nezávadné.

Článek: 50135343

Stiraliti si poradí s každodenními úkoly v 5+. Není to poprvé, co jsem si ho objednal, čistič je k dispozici na Wildberries Balení je kompaktní, balení obsahuje odměrku a podrobný návod.

Aby všechny věci, nábytek a nádobí v domě zůstaly zářivě čisté, je důležité výrobek správně používat. Nejprve jsem prášek zalila vroucí vodou a počkala, dokud se úplně nerozpustí. Pak jsem do ní spustil pánev, která zpočátku vypadala takto.

K čištění špinavého nádobí musíte být trpěliví a tvrdě pracovat.-3

Všechny nečistoty změkly za 5 minut. Aby se pánev vyčistila, dokud nebyla lesklá, důkladně jsem dno vydrhla kartáčem a bylo to! Stiraliti funguje 100%, a to vše bez použití žíravých, „vonných“ chemikálií.

K čištění špinavého nádobí musíte být trpěliví a tvrdě pracovat.-4

Čištění mi netrvalo déle než 10 minut. Zatímco se pánev dusila, namočila jsem houbičku do čisticího roztoku a vytřela sporák. Stiraliti se používá velmi střídmě, balení vydrží 3-4 měsíce.

Stiraliti může snadno nahradit mnoho jiných produktů. S jeho pomocí můžete vyčistit dlaždice, digestoře, sanitární zařízení a odstranit nepříjemné pachy z nábytku a koberců. Ideální pro barevné i bílé předměty. Účinně odstraňuje skvrny od šťávy a trávy a je bezpečný pro dětské oblečení.

K čištění špinavého nádobí musíte být trpěliví a tvrdě pracovat.-6

Více než 20 000 pozitivních recenzí na Wildberries dokazuje, že ženy v domácnosti produktu důvěřují.

Nyní je pánev čistá, sporák také, ale blíží se nová sezóna. Při jarním úklidu je toho ještě tolik co odkládat a prát! ❤️‍