Miluju výrobu domácích odstraňovačů skvrn, ale životní zkušenosti ukazují, že obyčejné mýdlo nebo ocet si s obtížnými skvrnami vždy neporadí.

Kdy je lepší nosit bílé oblečení než v létě? Mám bílé džíny, ale nedávno se s nimi něco stalo. Když jsem se procházel se svými dětmi v parku, vylil jsem trochu šťávy na světlý denim.

Nejprve jsem se je snažil umýt tím, co jsem měl po ruce. Do přihrádky na kondicionér jsem přidal 50 ml octa a špinavé džíny jsem vypral obvyklým způsobem.

Ale nevzal jsem v úvahu, že skvrny od bobulí se zarývají hluboko do vláken látky. V důsledku toho na oblečení stále zůstávaly světlé stopy šťávy.

Rozhodla jsem se už neriskovat a vzala z regálu kyslíkový odstraňovač skvrn  AxiOxi 20 v 1 . Dozvěděl jsem se o tom od kamaráda, který pracuje jako kuchař. Často se musí potýkat s mastnými skvrnami na zástěře a kuchyňských utěrkách.

První, co si mě získalo, bylo „jemné“ složení. Odstraňovače skvrn pro domácnost často přidávají chlór, který ničí vlákna tkanin a oblečení se rychle opotřebovává. Obsahuje 100% perkarbonát sodný!

AxiOxi bez vůní a nečistot. To je obrovské plus, protože jedním přípravkem můžete vybělit jak oblečení, tak dětské oblečení.

Pro pohodlí a ekonomičtější spotřebu je uvnitř balení ukryta odměrka. Hmotnost na výběr je 1 nebo 2 kg , ale všiml jsem si, že nákup většího balení je výhodnější. Podívej se sám! Objednal jsem si AxiOxi od Wildburys pomocí tohoto odkazu .

Bílé džíny jsem tedy vypral striktně podle návodu. Do misky jsem nalila vodu a prášek rozpustila v horké vodě. Jakmile se trochu ochladilo, namočil jsem si džíny. O hodinu později jsem si vypral prádlo v pračce.

A tady je výsledek! Šedivost je pryč, nejsou žádné stopy po skvrnách a není tam ani „chemický“ zápach.

Miluju výrobu domácích odstraňovačů skvrn, ale životní zkušenosti ukazují, že obyčejné mýdlo nebo ocet si s obtížnými skvrnami vždy neporadí. Kdy je lepší nosit bílé věci než v létě?

AxiOxy je k dispozici také na Ozone. Odkaz pro ty, kteří jsou zvyklí používat tuto platformu.

Jsem zvědavá, jak se odstraňovač skvrn projeví při řešení dalších problémů v domácnosti. Přípravek je vhodný na čištění obuvi, čalounění čalouněného nábytku, báječně si poradí s vodním kamenem, dodává baterii nebo dřezu lesk. Takže zůstaňte naladěni na nové užitečné životní hacky!

S AxiOxi nemusíte trávit spoustu času a úsilí, abyste viděli skutečné kouzlo! Přeji všem krásu a čistotu kolem ❤️‍