Mám chuť na sladké od přírody. Navíc mám dvě děti, které také občas rozmazluji sladkostmi. Někdy máte najednou chuť na něco sladkého, ale kuchyňská skříňka je prázdná. V takových situacích, místo abych se oblékl a běžel do obchodu, beru z lednice pár jablek a vajec. Pomocí těchto produktů můžete připravit lahodné brownies bez mouky nebo cukru. Navzdory ingrediencím to vůbec nevypadá jako žádný jablečný koláč. Vyzkoušejte tento recept a budete nadšeni, stejně jako moje rodina.

Rychlé domácí brownies se 3 ingrediencemi

Přestože se klasický recept na brownie skládá z čokolády, másla a mouky, ukazuje se, že se dá vyrobit i bez těchto přísad. Navíc nepotřebujete cukr, prášek do pečiva ani mouku. K výrobě čokoládového brownie stačí smíchat jablka, vejce a trochu kakaa. Stačí směs nalít do pekáče, vložit do trouby a trpělivě čekat. Tohle brownie potěší každého, moji všichni ho prostě milují. Dělám to minimálně jednou týdně.

Zajímavé je, že jablečné brownie je dokonale sladké a vlhké i přes nedostatek másla a cukru. To vše díky šťavnatému ovoci a přírodní fruktóze, kterou obsahují. Při konzumaci tohoto dezertu se nemusíte bát kalorií, protože je jich mnohem méně než v tradičních čokoládových dortech.

Recept na jablečné brownie

Ingredience:
4 vejce
3 malá jablka
4 lžíce kakaa
3 kostky čokolády

Příprava:
1. Jablka oloupeme, zbavíme jádřinců a nakrájíme na kostičky. Poté je přendejte do nádoby mixéru, přidejte vejce a kakao a vše rozmixujte dohladka.

2. Hotové brownie těsto nalijeme na plech vyložený pečicím papírem a posypeme nasekanou čokoládou. Poté vše zlehka promícháme, aby se kousky čokolády rovnoměrně rozmístily po celém těstě a brownies vložíme do trouby vyhřáté na 180 stupňů na cca 50-60 minut.

Mám chuť na sladké od přírody. Navíc mám dvě děti, které taky občas rozmazlím sladkostmi.-3
Mám chuť na sladké od přírody. Navíc mám dvě děti, které taky občas rozmazlím sladkostmi.-4
Mám chuť na sladké od přírody. Navíc mám dvě děti, které taky občas rozmazlím sladkostmi.-5

3. Jakmile uplyne čas, vyjměte z trouby a nechte vychladnout. Tento jablečný brownie je neuvěřitelný, sladký a nízkokalorický! Hlavní věc je, že vyžaduje pouze 3 přísady. Pokud chcete, můžete do směsi přihodit jakékoli drcené ořechy. Zkus to!

Mám chuť na sladké od přírody. Navíc mám dvě děti, které také občas rozmazluji sladkostmi.-6

Mám chuť na sladké od přírody. Navíc mám dvě děti, které také občas rozmazluji sladkostmi.-7
Mám chuť na sladké od přírody. Navíc mám dvě děti, které také občas rozmazluji sladkostmi.-8