Vůně v domě ovlivňuje vaši náladu stejně jako barva tapet a nábytku nebo přítomnost dekorativních prvků. Vysoká vlhkost, špatné větrání, domácí mazlíčci nebo chybějící potraviny v lednici. Bez ohledu na zdroj zápachu se ho rychle a snadno zbavíte.

Co dělat, aby váš domov provoněl

Aromaterapeutické difuzéry jsou stále oblíbenější, ale jejich ceny jsou strmé. Proto navrhuji vyrobit si účinný lék doma. Potřebujeme jen pár kolíčků na prádlo. Je důležité, aby byly dřevěné a ne plastové. Pak si připravte svou oblíbenou vůni. Nezáleží na tom, zda se jedná o parfém, deodorant nebo esenciální olej.

Jak vyrobit “voňavé” kolíčky na prádlo

Výroba „voňavých“ kolíčků na prádlo je velmi jednoduchá. Potřete je esenciálním olejem nebo nastříkejte deodorantem. Počkejte, až se olej vstřebá a kolíčky na prádlo úplně uschnou. Pak je rozvěste po domě – na radiátor, závěsy, sprchový závěs, do skříně s čistým oblečením a povlečením dejte dřevěný předmět.

Kolíček na prádlo lze připevnit k ventilačnímu otvoru automobilu a naplnit interiér svěží vůní.

Jak vyrobit osvěžovač vzduchu do skříně

Aby oblečení, které už dlouho leželo v šatníku, nezačalo zapáchat, můžete použít další, neméně jednoduchý trik. Dejte trochu bílé rýže do skleněné nádoby a přidejte do ní asi 15-20 kapek esenciálního oleje. Jemně promíchejte obsah sklenice, poté ji přikryjte kouskem gázy a zajistěte gumičkou.

Vůně v domě ovlivňuje náladu stejně jako barva tapet a nábytku, přítomnost dekorativních prvků.-3

Dejte si domácí vůni do šatníku. Jakmile se příjemná vůně začne vytrácet, stačí sklenicí zatřepat.

Uvedené metody naplní váš domov svěžestí a vůní během několika minut. Užijte si to pro své zdraví ❤️