Před příjezdem hostů je důležité nejen připravit chutné pokrmy, ale také uklidit celý byt včetně sociálního zařízení. Tato růžová toaletní tekutina vypadá krásně a osvěží vzduch stejně dobře jako drahé vůně. Nezapomeňte si ji připravit ještě dnes, abyste ocenili jednoduchost a účinnost metody.

Před návštěvou hostů je důležité nejen připravit chutné pokrmy, ale také uklidit celý byt včetně sociálního zařízení.

Jak vyrobit čistič toalety

Do misky nalijte půl lahvičky tekutého pracího prostředku (já zvolila růžovou). Přidejte 3 polévkové lžíce. lžíce octa a 200 g jedlé sody. Poté je třeba smíchat ingredience a vše nalít do toalety.

Před příchodem hostů je důležité nejen připravit chutné pokrmy, ale také uklidit celý byt včetně sociálního zařízení.-2

Vezměte kartáč a očistěte stěny toalety od vápenných usazenin, žlutých skvrn, stiskněte jednou splachovací tlačítko. Koupelnu okamžitě velmi příjemně provoní a voda na záchodě zůstane růžová.

Jak vyrobit jednoduchý WC osvěžovač

Jakékoliv kostky nebo jiné osvěžující produkty jsou drahé. Mezitím lze pomocí dostupných položek vyrobit jednoduchý a cenově dostupný domácí lék. Nejprve nalijte prací prostředek do odměrky a přidejte trochu zubní pasty.

Před příchodem hostů je důležité nejen připravit chutné pokrmy, ale také uklidit celý byt včetně sociálního zařízení.-3

Nalijte připravenou směs do toalety a po 5 minutách slijte vodu. Uvidíte, že nepříjemný zápach rychle zmizí a vaše koupelna bude vonět svěže.

Jak vyrobit mátovou příchuť

Zubní pasta, zejména mátová, má osvěžující vlastnosti a výraznou vůni. Stačí pomocí špendlíku udělat do tuby pár otvorů. Poté ji vymačkejte, aby mohla pasta volně vytékat.

Před příchodem hostů je důležité nejen připravit chutné pokrmy, ale také uklidit celý byt včetně sociálního zařízení.-4

Nyní vhoďte tubu zubní pasty do vypouštěcí nádržky. Při každém spláchnutí vody se do toalety dostane aromatická tekutina. Tento “osvěžovač” je velmi účinný. Vydrží minimálně 3 měsíce.

Lajkujte, odebírejte kanál, čeká vás spousta zajímavých life hacků ❤️