Prázdný roll-on deodorant na první pohled působí jako naprosto zbytečná věc. Ale ve skutečnosti se dá použít velmi originálními způsoby. Dnes se s vámi podělím o užitečné a vynalézavé životní hacky, které vám usnadní život.

Jak odstranit kuličku z deodorantu?

Abyste využili všech výhod kosmetického přípravku, musíte jej šikovně rozebrat. Kuličku nelze odstranit rukou, protože jejím účelem je zajistit těsnost deodorantu. Pro snadné odstranění válečku z antiperspirantu potřebujeme nějakou pásku.

  • Postačí tenká páska. Pokud je však pouze široká, musíte pásku odříznout tak, aby její šířka byla o 3-5 mm menší než šířka koule.
  • Ujistěte se, že je povrch deodorantu suchý a poté přilepte jeden konec pásky ke kouli. Rolujte ho prsty tak, aby se kolem něj stuha omotala.
  • Jakmile je konec pásky na druhé straně válečku, spojte oba konce k sobě a zatáhněte. Míč tak snadno vytlačíte.

Co dělat s prázdným roll-on deodorantem?

Čas na kreativitu

Pokud vy nebo vaše děti nebo vnoučata rádi kreslíte, pak můžete do prázdné nádoby nalít akvarelovou barvu. Tím se minimalizuje nepořádek v místnosti.

Nejprve je potřeba kuličku vyndat a deodorant uvnitř důkladně opláchnout. Prázdnou nádobu naplňte barvou smíchanou s vodou. „Skládání“ antiperspirantu zpět dohromady. Připraveno!

Ochrana pokožky před sluncem

Roll-on antiperspirant je ideální pro rovnoměrnou aplikaci opalovacího krému. Kouli vyjmeme a vše důkladně omyjeme. Dále je třeba nalít smetanu a horní část uzavřít válečkem. Nejvhodnější je použít deodorant k ošetření oblasti obličeje, krku a dekoltu.

Cestujte nalehko

Na výlet si vždy s sebou bereme potřeby osobní hygieny. Ale obvykle jsou lahve tekutého mýdla velké a nepohodlné. V takové situaci pomůže prázdný antiperspirant. Po vyjmutí kuličky dovnitř nalijte tekuté mýdlo nebo sprchový gel. Čisticí prostředek se nanese na pokožku jako tenký film.

Prázdný roll-on deodorant na první pohled působí jako naprosto zbytečná věc. Ale ve skutečnosti se dá použít velmi originálně.-3

Výsledkem je velmi ekonomický a skladný produkt, který se snadno vejde i do kabelky.

Jaké máte nápady na použití prázdných deodorantů?