Mycí prostředek na nádobí držíme vždy vedle dřezu, protože skvěle vyčistí talíře a příbory. Ale tento nástroj má stále mnoho skrytých funkcí. Dnes vám řeknu o 8 životních hackech, které se vám budou hodit v každodenním životě.

Pro umělecká díla

Děti si zamilují tento trik, který kombinuje hru a kreativitu. Jednoduše nalijte mléko do plastové misky a přidejte pár kapek potravinářského barviva. Namočte vatový tampon do prostředku na mytí nádobí, umístěte jej do středu nádoby a sledujte krásné víření barev.

Čištění šperků

Mycí prostředek vrátí lesk vašim šperkům. Naplňte malou misku perlivou vodou a prostředkem na mytí nádobí. Namočte šperky, po 5-10 minutách můžete plak vyčistit měkkým zubním kartáčkem.

Místo ledového obkladu

Už žádné ledové balíčky, které tají během několika minut. Voda s přidaným saponátem vydrží déle ledově studená. Life hack bude užitečný nejen pro ženy v domácnosti, ale také pro sportovce.

Péče o štětce a houbičky

Chcete-li své make-up nástroje vyčistit, namočte je do nádoby s vodou a mýdlem. Umístěte nádobu do mikrovlnné trouby na jednu minutu. Po vychladnutí opláchněte pod tekoucí vodou.

K odpuzování hmyzu

Jednoduchý a účinný způsob, jak odpudit otravný hmyz. Smíchejte 1 polévkovou lžíci. lžíci tekutiny s vodou a připravenou směs nalijte do rozprašovače. Postříkejte místa v domě, která si hmyz vybral.

Mycí prostředek na nádobí držíme vždy vedle dřezu, protože skvěle vyčistí talíře a příbory. Ale tento nástroj má stále mnoho skrytých schopností.-3

Odstranění olejových skvrn

Olejové skvrny se obtížně drhnou, zvláště když je najdete v garáži nebo na chodníku. Smíchejte horkou vodu a trochu saponátu ve velkém kbelíku. Poté nalijte tekutinu na skvrnu a vydrhněte ji tuhým kartáčem. Opláchněte vodou.

Mycí prostředek na nádobí držíme vždy vedle dřezu, protože skvěle vyčistí talíře a příbory. Ale tento nástroj má stále mnoho skrytých schopností.-4

Regulace plevele

Smíchejte 3 litry octa, sklenici soli a 1 lžičku. prostředek na mytí nádobí. Směsí postříkejte listy plevele a problém bude vyřešen!

Mycí prostředek na nádobí držíme vždy vedle dřezu, protože skvěle vyčistí talíře a příbory. Ale tento nástroj má stále mnoho skrytých schopností.-5

Okna bez pruhů

Budeme potřebovat půl litru vody a 1 lžičku prostředku na mytí nádobí. Aby bylo sklo nejen čisté, ale také lesklé, přidejte do výsledného roztoku 70 ml octa.

Jaké využití nacházíte pro mycí prostředek na nádobí?