Moderní ženy v domácnosti jsou schopny najít neobvyklé využití pro nejběžnější věci. Dnes budeme mluvit o kreativních životních hackech pro použití starých, nepotřebných punčochových kalhot.

Hledáte dekorace

Nikdo není imunní vůči ztrátě oblíbeného šperku, například jedné náušnice nebo třeba prstenu, který sklouzává z prstu a kutálí se za pohovkou. Díky speciální „hubici“ k vysavači najdete cenný předmět během několika minut a nemusíte stěhovat nábytek.

Punčocháče stačí přetáhnout přes sací otvor vysavače, zajistit gumičkou nebo jednoduše pevně zavázat. Jděte na místa, kde se předpokládá, že se chybějící předmět nachází.

Čištění klávesnice

Podobným způsobem můžete vyčistit klávesnici. Nejen, že je to vynikající sběrač prachu, ale mezi klávesami můžete najít nečistoty, vlasy, zbytky jídla a další drobné nečistoty. Při včasném čištění vám bude zařízení věrně sloužit více než 20 let.

Koberec vyrobený ze starých punčocháčů

Jak si z froté ručníků vytvořit měkký koberec pro váš domov, jsem vám již řekl. Pomocí stejného vzoru můžete z punčocháčů utkat stylový dekor. Až budete mít copánky dost, smotejte je od středu do kruhu a poté je opatrně přišijte na zadní straně.

Moderní ženy v domácnosti jsou schopny najít neobvyklé využití pro nejběžnější. Dnes budeme mluvit o kreativních životních hackech se starými, nepotřebnými punčochami.-3

uklízení domu

Nylon dobře sbírá prach a také úspěšně leští hladké povrchy v domě. To může být nejen nábytek, ale také okna a zrcadla. Tenká tkanina snadno proniká do nejodlehlejších koutů a štěrbin.

Potřebuji cedník, ale nemám.

Čisté punčochové kalhoty lze použít jako cedník například na venkově. Nylon se hodí k mačkání tvarohu nebo kysaného zelí, můžete přes něj přecedit želé, rybí polévku apod.

Rostlinný podvazek

Nylon je velmi odolný a elastický materiál, který vynalézaví zahradníci rádi používají. Punčocháče nakrájíme na malé proužky a svážeme rajčata, okurky a fazole. Tato metoda nepoškozuje pouzdra a nylon má dlouhou životnost a lze jej znovu použít.

Moderní ženy v domácnosti jsou schopny najít neobvyklé využití pro nejběžnější. Dnes budeme mluvit o kreativních životních hackech se starými nepotřebnými punčochami.-4