Nadezhda je jednou z těch lidí, kteří pravidelně navštěvují sousedy. A pak mě druhý den pozvala k sobě. Jakmile jsem překročil práh domu, ucítil jsem příjemnou květinovou vůni, ale když jsem vešel do kuchyně, neviděl jsem na stole kytici.

Ukázalo se, že zápach pochází z malé misky, která stála poblíž umyvadla. Zatímco jsme pili čaj, naučila jsem se rychle a snadno vyrobit účinný osvěžovač vzduchu.

Jak osvěžit každou místnost

Bez ohledu na to, kde se nepříjemný zápach v domě objeví, musíte se ho co nejrychleji zbavit. Duo jedlé sody a aviváže odvede svou práci skvěle. Dále budeme potřebovat nádobu s vodou, bavlněnou utěrku nebo běžnou pěnovou houbu.

Proces vaření krok za krokem:

  • Navlhčete materiál aviváží.
  • Vezměte 2 lžičky jedlé sody a rozpusťte je ve 250 ml teplé vody.
  • Poté je třeba látku ponořit do roztoku a důkladně vyždímat.

Všechny povrchy v domě můžete otřít vonným hadříkem. A misku položíme tam, kde je nepříjemný zápach.

Osvěžující účinek zaznamenáte okamžitě, a to vše díky kondicionéru na tkaniny. Soda zase dokonale pohltí případné pachy ze vzduchu a povrchů.

Jak vyrobit osvěžovač vzduchu ve spreji

Mnoho hospodyněk je více zvyklých používat aerosolové vůně. Navrhovaný trik se vám bude hodit nejen v domácnosti k osvěžení vzduchu, ale i na dovolené, pokud nemáte žehličku nebo neradi žehlíte prádlo.

Nadezhda je jednou z těch lidí, kteří pravidelně navštěvují sousedy. A pak mě onehdy pozvala k sobě.-3

Recept je neuvěřitelně jednoduchý! Kondicionér stačí nalít do uzávěru a smíchat s 250 ml vody. Důkladně promíchejte a nalijte tuto směs do rozprašovače.

Chcete-li „vyžehlit“ oblečení bez žehličky, jednoduše je narovnejte na rovném povrchu a poté hotový výrobek připijte na látku. Všechny záhyby a záhyby zmizí okamžitě, ekonomicky a bez zbytečného rozruchu!

Doufám, že vám moje rada pomohla! Přihlaste se k odběru kanálu, stále vás čeká spousta zajímavého ❤️