Když byla v roce 1892 vytvořena první ústní voda, sloužila již k více než pouhému vyplachování úst. Mnoho hospodyněk přidávalo přípravek do vody na mytí podlah. Dnes se rozsah aplikace výrazně rozšířil; Řeknu vám o nejneočekávanějších metodách.

Když byla v roce 1892 vytvořena první ústní voda, sloužila již k více než pouhému vyplachování úst. Mnoho hospodyněk přidávalo přípravek do vody na mytí podlah.

Dezinfekční prostředek na ruce

Přípravek s obsahem alkoholu může snadno nahradit dezinfekci rukou. Oplach dezinfikuje a osvěží pokožku. Kompaktní láhev si můžete vzít s sebou na cesty, ale tekutina musí být bez cukru , jinak budou vaše ruce lepkavé.

Záchrana řezaných květin

Život krásné kytice lze prodloužit pomocí ústní vody. Předpokládá se, že k tomu dochází snížením počtu bakterií ve vodě. Poměry: 1 čajová lžička leštidla na litr vody.

Vůně vycházející z dřezu

Leštidlo odstraní nepříjemný zápach z dřezu přes noc. Nalijte do odtoku sklenici antibakteriální tekutiny a ráno vás už nebude otravné „aroma“ obtěžovat.

Dezinfekce kartáčů

Udržujte svůj kartáč ve sklenici s leštidlem a bude vždy jako nový. Je důležité, aby všechny štětiny byly pokryty roztokem.

Když byla v roce 1892 vytvořena první ústní voda, sloužila již k více než pouhému vyplachování úst. Mnoho hospodyněk přidávalo přípravek do vody na mytí podlah.-2

Bílé dlaždice

Oplach s efektem bělení zubů pomůže obnovit původní vzhled obkladů. Smíchejte dvě sklenice vody a 100 ml. ústní voda. Alkohol odstraní nečistoty, povrch dlaždice se leskne a dezinfikuje.

Dokonce i přetrvávající pachy zmizí

Oplachová kapalina nejen zlepší kvalitu praní, ale také pomůže zbavit se nepříjemného zápachu z věcí. Stačí do bubnu místo prášku přidat jeden uzávěr leštidla a zápach potu nebo zatuchlé aroma z ručníků zmizí.

Když byla v roce 1892 vytvořena první ústní voda, sloužila již k více než pouhému vyplachování úst. Mnoho hospodyněk přidávalo přípravek do vody na mytí podlah.-3

Vytírání podlah

Musíte rozpustit 100 ml leštidla ve 4 litrech vody a umýt podlahu touto tekutinou. Obvykle obsahuje vůně a éterické oleje, které účinně osvěží vzduch v místnosti.

Čistič toalet

Ústní voda je skvělou alternativou k dražším čisticím prostředkům. Stačí nalít čtvrt sklenice do záchodu a nechat alespoň půl hodiny. Během této doby kapalina rozpustí usazeniny vodního kamene, které lze snadno odstranit tuhým kartáčem.

Budu moc ráda, když se podělíte o své nápady na použití ústní vody doma ❤️