Všichni používáme špendlíky k věšení prádla po vyprání. Ale jednoho dne jsem šel navštívit přítele a byl jsem upřímně překvapen, když jsem uviděl dřevěnou sponu na sprchové hlavici.

Z koupelny se často ozývají různé vůně. Ale v jejím domě to nebyl pach vlhkosti nebo plísně; Tak jsem se naučil jednoduchý trik, který mi usnadnil život!

Co je podstatou triku

Potřebujeme jen 2 věci. Nejprve kolíček na prádlo, ale musí být dřevěný. Za druhé, tajnou složkou je esenciální olej. Nezkoušejte tento life hack používat s plastovými nebo kovovými kolíčky na prádlo, protože materiál, ze kterého jsou vyrobeny, by měl dobře absorbovat tekutinu.

Chcete-li naplnit koupelnu svou oblíbenou vůní, vezměte dřevěnou sponku a postříkejte ji vámi vybraným esenciálním olejem, jako je máta peprná, levandule nebo citrusy. Počkejte několik sekund a nasaďte na sprchovou hlavici

Důležité je to s olejem nepřehánět, stačí jen 4-5 kapek. Faktem je, že pod vlivem vodní páry se aroma začne intenzivně uvolňovat a vůně může být příliš rušivá.

Jak přinést osvěžující vůni do vaší koupelny

Jak vytvořit příjemnou atmosféru v koupelně s minimální námahou? Podělím se s vámi o další pracovní metody.

K neutralizaci zápachu použijte jedlou sodu. Stačí nechat 2-3 polévkové lžíce. lžíce prášku na talířek a pak se schovat na odlehlé místo. Nezapomeňte jej pravidelně vyměňovat. Do jedlé sody můžete přidat i pár kapek esenciálního oleje.

Všichni používáme špendlíky k věšení prádla po vyprání. Ale jednoho dne jsem šel navštívit přítele a byl jsem upřímně překvapen, když jsem uviděl dřevěnou sponu na sprchové hlavici.-3

Pokud dáte na talíř místo sody trochu kávových zrn, nebudete potřebovat žádný aromatický olej. Káva vydává kouzelnou vůni, která postupně a nepostřehnutelně naplní místnost.

Tyto „penny“ metody vrátí vašemu domovu svěžest a pohodlí. Přihlaste se k odběru kanálu, čeká vás spousta zajímavých nápadů ❤️