Velmi užitečné triky, které vám pomohou usnadnit každodenní starosti. Použijte je, abyste ušetřili čas a peníze.

Nepříjemný zápach na toaletě

Aby byl štětec vždy čerstvý, měli byste do základny přidat běžný voňavý mycí prostředek. Na toaletě je mnohem méně nepříjemných pachů.

Plak a rez na příborech

Odbarvené nebo rezavé příbory lze rozjasnit citronovou šťávou. Na lžičky a vidličky rozetřete půlku citronu a nechte přes noc. Ráno opláchněte čistou vodou.

“Zaklapávací” krabice

Abyste při vytahování zásuvek nevydávali hlasitý zvuk, musíte použít následující trik: na horní stranu vnitřní stěny zásuvky naneste tenký proužek horkého lepidla.

Univerzální prací prostředek

Smíchejte prostředek na mytí nádobí s 1 polévkovou lžící. l. ocet. Takový produkt se stane univerzálním zázrakem, který odstraní téměř jakoukoli kontaminaci v domácnosti.

Péče o kuchyňské utěrky

Kuchyňské utěrky je třeba před praním namočit do roztoku octa a teplé vody. Poté budou po umytí zcela čisté.

Čištění čalouněného nábytku

Čalouněný nábytek jako houba snadno absorbuje nečistoty a nepříjemné pachy. Nalijte trochu vodky do rozprašovače a otřete povrch pohovky tekutinou, poté ji nechte uschnout. Tato metoda nejen odstraní nečistoty a nežádoucí pachy, ale také osvěží nábytek.

Brilantní instalatérství

Plátky citronu není třeba vyhazovat, protože pomohou vyčistit chromované vodovodní potrubí. Jednoduše přetřete povrch baterie nebo hadice a vaše vana bude opět zářit.

Lesklá zrcadla

Syrové brambory jsou vynikajícím způsobem čištění zrcadel. Zrcadlo stačí potřít polovinou zeleniny, poté opláchnout vodou a utřít do sucha.

Proces vaření brambor

Pokud přidáte máslo do pánve s bramborami a vodou, bude se vařit mnohem rychleji.

Sušení bot

Chcete-li urychlit proces sušení bot, jednoduše ohřejte kuchyňskou sůl na pánvi a poté nasypte sůl do ponožky, kterou byste měli umístit do bot.

Sýr nastrouháme

Před strouháním sýra musí být namazán jakýmkoli rostlinným olejem. Pak to nebude lepit.

Velmi užitečné triky, které vám pomohou usnadnit každodenní starosti. Použijte je, abyste ušetřili čas a peníze.-3

Nepříjemné pachy v kuchyni

Pokud chcete odstranit nepříjemné pachy v kuchyni, stačí přidat 1 polévkovou lžíci. l ocet na pánvi a zahřívejte, dokud se úplně neodpaří. Skvělý způsob, jak osvěžit pokoj.

Používáte některou z těchto metod?