Ahoj všichni!

Nedávno jsem ve svém bytě provedl hluboký úklid a byl jsem zděšen. Co chybí: prázdné plastové lahve od čisticích prostředků a šamponů, staré oblečení, krabice. Jak jsem mohl mít doma tolik zbytečného harampádí?

Popadl jsem to všechno do velkého pytle a rozhodl se to odnést do koše, ale pak mě zastavil vnitřní hlas: „Počkej! Vždyť jsi za to všechno jednou zaplatil peníze!“ Vskutku! Proč neproměnit zdánlivě zbytečné zbytky v nové, originální, funkční věci. Můžete tím nejen ušetřit peníze, ale také si vyzdobit byt tak, jak to nikdo jiný nemá. Pak jsem šel na internet a následně si přečetl pár užitečných tipů, které jsem vyzkoušel v praxi.

Nyní si přečtěte a sledujte, jak se odpadky promění několika pohyby rukou v elegantní dekor.

Láhev šamponu

Už vás nebaví nabíjecí kabel vašeho telefonu? Mě to například fakt trápí. A pak, jako štěstí, u zásuvky není žádný stůl a musíte svůj smartphone položit přímo na podlahu. Očividně tam pro něj není místo. Vezměte lahvičku se šamponem, odřízněte horní část, připevněte ji ke stěně, jak je znázorněno na obrázku, a držák na telefon je připraven!

Proměňme starý ručník v suvenýr

Každý si může koupit plyšového medvídka v obchodě, ale zkuste to udělat. Stačí ručník složit, jak je znázorněno na fotografii, a překvapit ostatní roztomilým dárkem nebo neobvyklým dekorem.

Nyní je zbytečný froté materiál bezpečnou hračkou pro děti, která lahodí oku.

Mozaika disků

CD dnes poslouchá málokdo, ale vzácností, kterou se nashromáždily celé skříně, se nemá kdo chlubit. Hodit pryč? Nespěchejte, vždy budete mít čas.

Pokud vaše pracovní deska vypadá nudně, proč ji neozdobit takovým vzorem?

Hosté ani neuhádnou, z čeho je krytina vyrobena a budou si myslet, že jste využili služeb módního návrháře.

Ahoj všichni! Nedávno jsem ve svém bytě provedl hluboký úklid a byl jsem zděšen. Co chybí: prázdné plastové lahve od čisticích prostředků a šamponů, staré oblečení, krabice.-3

Výhody silikagelu

Kam dáváte ty sáčky s hráškem, které jsou skoro v každé krabici od bot? Nespěchejte, abyste se jich zbavili. S jejich pomocí usušíte mokré plavky po pláži, zbavíte se štiplavého zápachu jídla v sáčku nebo nádobě a zabráníte tomu, aby vám rezavěla žiletka, lžíce a vidličky. Jen položte vzácné malé tašky poblíž.

To je jen několik příkladů věcí, kterým lze dát druhý život.

Pokud znáte další možnosti, můžete se vyjádřit.

A nezapomeňte dát like. Uvidíme se znova!