Obvykle je téma mých publikací trochu jiné, ale dnes s vámi chci mluvit o důležitosti učení po 35.

Přiznám se, že na začátku mateřské dovolené nebyl čas na zvládnutí nové profese. Před dvěma lety jsem považovala za skvělý výkon, když jsem stihla uvařit polévku, než se miminko probudilo.

Nyní je mé dceři 7 let, bratrovi 3 roky. Jídlo je připravené, dům je čistý, stroj myje věci, děti si hrají poblíž na pohovce. Můžete přemýšlet o své kariéře a budoucnosti obecně.

Myslím, že téma je aktuální, zejména ve světle nedávných událostí, kdy mnoho mezinárodních společností ukončilo činnost v Rusku. Bezplatné školení je skutečným „záchranným lanem“ pro ty specialisty, kteří potřebují změnit svou profesi, aby zůstali žádaní na trhu práce.

„Podpora zaměstnanosti“ je vládní projekt. Umožňuje vám zlepšit si kvalifikaci, získat novou specializaci nebo otevřít vlastní podnik zcela zdarma. Můžete podstoupit odbornou rekvalifikaci. Diplom prezidentské akademie – státní standard .

Oficiální stránky zde .

Zde jsem vyplnil přihlášku, rozhraní je intuitivní. Ale než to uděláte, musíte se rozhodnout pro svou specializaci – celkem existuje více než 1000 školicích programů ! Vybral jsem program a zaškrtl políčko „přidat k oblíbeným“ vedle „Online obchodování a tržiště“ . Růst online prodeje je trendem posledních let a chtěl jsem v této oblasti získat hlubší znalosti.

Nejoblíbenější profese jsou:

  • specialista na SMM.
  • Projektový manažer.
  • IT směr.
  • HR specialista.
  • Manažerské speciality.

Zda je požadovaná specialita dostupná, si můžete ověřit na tomto odkazu .

Do projektu se mohou zapojit absolventi škol a vysokých škol, maminky s dítětem do 7 let, vojáci v armádě, oficiálně nezaměstnaní nebo ohrožení propuštěním, lidé v důchodovém a předdůchodovém věku, ale i obyvatelé LPR, DLR a Ukrajina, pokud mají uprchlický certifikát nebo potvrzení o poskytnutí dočasného azylu na území Ruské federace.

Hospodyňky a maminky na mateřské dovolené ocení pohodlí při učení, protože… vzdělávací materiály nikam nemizí, ale zůstávají v knihovně s neomezeným přístupem. Můžete se k nim vrátit, když budete mít odpoledne nebo večer volno.

Na webových stránkách byl zveřejněn „ Algoritmus akce “ . Další informace získáte také napsáním nebo zavoláním na call centrum projektu.

Na výběr jsou dvě formy školení – prezenční a distanční. Rozhodl jsem se pro vzdálenou formu, je velmi pohodlná a v dnešní době dostupná všem.

Obvykle je téma mých publikací trochu jiné, ale dnes s vámi chci mluvit o důležitosti tréninku po 35.-3.

Po podání přihlášky mi přišel dopis, že se mi brzy ozvou a moje studium začne. A po 2 týdnech už jsem měl svůj osobní účet s rozvrhem, kam učitelé vkládali nahrávky lekcí.

V mém případě je studium koncipováno na 3 týdny – 72 hodin. Školení bylo zajímavé, informací k tématu bylo dost. Navíc mě zahřála myšlenka, že za tohle všechno neplatím. Po promoci jsem složil test, který nebyl těžký. Naskenované dokumenty dorazily o měsíc později.

Projekt Employment Promotion nám umožnil nový pohled na kariérní vyhlídky. Hlavní je motivace a chuť se učit a věk zde nehraje žádnou roli!