Neustále si stěžujeme, že nemáme v životě dostatek štěstí. Stěžujeme si, že nemáme dostatek odpočinku a zároveň usilujeme o finanční prosperitu. Zdálo by se, že jde o opačné pojmy, protože kvůli zahálce a bezstarostné existenci k bohatství nedosáhnete. Nicméně…

Dnes budeme mluvit o jedné védské vědě Vastu Shastra. Jedná se o prastaré znalosti, které využívali naši předkové. Moje matka, když jsem byl malý, dělala úžasně zajímavé věci a říkala, že tímto způsobem můžete přilákat bohatství do svého domova. A pomohly jí v tom improvizované prostředky, které snadno najdete doma.

Vastu Shastra se tedy překládá jako „znalosti v domě“. Toto učení nám představuje domov jako živou bytost. Z toho plyne uctivý přístup k vašemu domovu, jako členu rodiny. Ve Vastu není žádná mystika. Vychází z energetických, geometrických a informačních zákonů Vesmíru.

Pokud na vás má například vnitřní prostor negativní dopad a člověk si postaví dům v rozporu s těmito zákony, pak v takové místnosti začnou lidé onemocnět, budou mít různé problémy a negativní myšlenky.

Pouze respektováním vlastní střechy nad hlavou bude ve vašem domově vždy vládnout útulná a zdravá atmosféra.

Pomocí soli přitáhneme do domova finanční pohodu

Sůl, jak vidíme, má mnoho prospěšných vlastností. Nejen, že dělá naše nádobí chutnější, ale také odstraňuje skvrny a dokonce nám poskytuje peníze v domě. Není divu, že ji naši předkové považovali za symbol čistoty.

Dnes se s vámi podělím o tajemství, jak si zajistit finanční zdraví.

K tomu smíchejte trochu soli a 4-5 kusů sušeného hřebíčku. Dobře otřete a umístěte výslednou směs do nejvzdálenějšího rohu vašeho domova, takže vás sůl zachrání před chudobou, ochrání vás před neštěstím a dokonce naplní místnost vůní harmonie a klidu.

Můžete tomu věřit, nebo si to můžete ověřit. Jsme si však jisti, že po takových manipulacích bude ve vašem domě velmi brzy vládnout harmonie a prosperita.

Mír a finanční prosperita pro vás!

Zkoušeli jste někdy podobná doporučení?