5 výhod Box Jump pro vaše hubnutí

5 výhod Box Jump pro vaše hubnutí

Nejnovějším trendem ve fitness je použití Box Jump. Toto příslušenství, jak efektivní, tak všestranné, si získalo mnoho uživatelů po celém světě. Objevte níže 5 výhod Box Jumpingu pro hubnutí.

Prezentace Box Jump

Plyometrická cvičení se vyznačují intenzitou a výbušností. Mezi nimi se používání Box Jump  stalo nezbytným ve fitness, ale zejména při hubnutí. Díky tomuto doplňku má každý možnost intenzivně procvičovat své svaly v krátkém časovém úseku. Box Jump je prezentován jako expandovaný polypropylenový (PPE) box o standardní velikosti 500x600x750, na kterém budete skákat.

Box skákání

Podporuje srdeční činnost

Důležitý je vztah mezi srdeční frekvencí a hubnutím. To se týká zejména spalování přebytečného tuku. Úlohou Box Jump je tedy učinit srdce odolnějším vůči fyzickému cvičení. Provedením každého pohybu tedy tělo zvýší kardiovaskulární intenzitu. Tělo tak bude efektivněji využívat svůj kyslík a také přispívá k odstranění přebytečných kalorií.

Zvyšuje výkon

Použití Box Jump je také efektivní metodou ke zlepšení vašeho fitness výkonu. Vaše tělo je pak s každým sezením odolnější a můžete tak zhubnout ještě více kilo. Kromě toho vás skoky na tomto fitness boxu ještě více motivují. Ve skutečnosti můžete mít uspokojivé výsledky s 45minutovou relací Box Jump. Jako plyometrické cvičení vám Box Jump také umožňuje zvýšit vaši sílu a rychlost.

Umožňuje provádět různé druhy cvičení

Box Jump je multifunkční fitness doplněk. To vám umožní provádět různé druhy pohybů a využívat mnoho svalů v těle. Hubnutí pomocí dřepů a základního tréninku je s tímto boxem jednodušší. Zároveň můžete svůj program doplnit burpees nebo dipy pro procvičení svalů, jako jsou hamstringy, lýtka, kvadricepsy a dokonce i břišní svaly.

Podporuje posilování svalů

Kromě hubnutí pomáhá Box Jump také s posilováním svalů. Intenzivní cvičení svalů pomáhá svalům růst. Po zhubnutí tak získáte tonizovanější a pevnější tělo. Je však důležité provádět pohyby správně, abyste mohli těžit z nejlepších výhod vašeho Jump boxu.

Skákání a cvičení na Box Jump vám pomůže zhubnout a nabrat svaly. Tento fitness doplněk se stal povinnou výbavou pro vyznavače fyzické aktivity, ale i pro ty, kteří chtějí shodit přebytečná kila. Box Jump je také zaměřen na lidi, kteří chtějí zlepšit svůj sportovní výkon, zejména před specifickými soutěžemi, jako je atletika.

Hit enter to search or ESC to close.