Prsa jsou symbolem ženskosti. Pro některé ženy jsou prostředkem ke svádění, pro jiné mohou být ňadra skutečným problémem, zvláště když jsou příliš malá! Zde je návod, jak přimět prsa růst přirozeně.

Jak vysvětlit malá prsa?

– nedostatek estrogenu (ženský pohlavní hormon)

– Strava s nízkým obsahem přirozeného estrogenu (z určitých rostlin)

– Genetický

– Hmotnost (pokud jste velmi hubená a vaše tělo nemá dostatečné množství tuku, je přirozené, že nemáte silný hrudník, protože prsa jsou zčásti tvořena tukem

Některé ženy se uchýlí k operaci velkých prsou, jiné preferují jednodušší a zdravější přírodní metody. Objevte 7 metod, jak zvětšit prsa!

1. Rostliny

Některé bylinky jsou účinné při stimulaci růstu prsou. Pomáhají vyplnit mezeru v estrogenu tím, že poskytují fytoestrogeny, které naopak stimulují růst prsou.

Většina rostlin, které pomáhají zvětšovat prsa přirozeně, je bohatá na fytoestrogeny (rostlinný estrogen), jako je pískavice, červený jetel a pampeliška. Pískavice stimuluje sekreci prolaktinu (hormon s mamotropní vlastností podporující růst prsou) a má estrogenní účinky, což umožňuje zvětšení prsou.

Další účinnou bylinkou pro podporu růstu prsou je červený jetel. Bohatý na několik typů fytoestrogenů nejen pomáhá stimulovat růst prsou, ale také pomáhá předcházet některým zdravotním problémům u žen regulací hladiny estrogenu.

Pokud jde o pampelišku, má také estrogenní vlastnosti, které umožňují přirozené zvětšení prsou.

varování:

pískavice řecké seno

Těhotné ženy by se měly vyhnout konzumaci pískavice řecké seno, protože může způsobit děložní stahy a potraty.

červený jetel

Před konzumací červeného jetele se poraďte se svým lékařem nebo zdravotníkem, protože užívání některých léků může inhibovat schopnost jaterních enzymů rozkládat léky. Pak se stanou neúčinnými. Kromě toho může tato bylina zvýšit krvácení, takže se vyhněte její konzumaci, pokud užíváte léky na ředění krve.

Pampeliška

Před konzumací pampelišky by se lidé, kteří trpí žlučovými kameny, měli poradit se svým lékařem.

Co se týče dávkování, vše závisí na formě (kapsle, sušené nebo čerstvé listy atd.), nejlépe je požádat o radu svého bylináře nebo zdravotníka.

2. Fenyklový čaj

Fenykl je rostlina, která je plná fytoestrogenů a stimuluje sekreci estrogenu, což přirozeně zvyšuje růst prsou. Použijte tedy semínka fenyklu k přípravě čaje, konzumujte 2 šálky denně, aby se vaše prsa zvětšila!

Pozor:

Někteří lidé trpí alergií na rostliny z čeledi Apiaceae a neměli by konzumovat fenykl, celer, koriandr atd.

3. Přírodní estrogen

Potraviny bohaté na přírodní estrogen a fytonutrienty pomáhají zvětšovat prsa. Rozhodněte se pro bohatou stravu sestávající převážně z jablek, červené řepy, vlašských ořechů, pistácií, česneku, sušených švestek a granátového jablka.

4. Aminokyseliny

Aminokyseliny jsou prospěšné pro celkové zdraví… Některé mohou podporovat růst prsou. Vlastně mají podobné vlastnosti jako růstový hormon, který je nezbytný pro zvětšení prsou.

5. Masáž prsou

K masáži prsou použijte olej a denně proveďte 100 až 300 krouživých pohybů kolem každého prsu. Pokud chcete zvětšit prsa touto metodou, musíte být extrémně trpělivá a pravidelná.

6. Najděte správnou velikost podprsenky

Pro správné držení těla a pevný hrudník je důležité nosit správnou velikost podprsenky. Klikněte sem a zjistěte velikost podprsenky, která je pro vás ideální!

7. Sportujte

Zkuste sportovat, protože omlazuje tělo i mysl a pomáhá snižovat stres. Některá cvičení pomáhají zvětšit prsa, zpevnit hrudník a posílit celé tělo, jako jsou obloukové pohyby, střídavé pohyby s činkami a motýlí pohyb. Pamatujte, že meditace a jóga jsou vynikající volbou, protože omlazují tělo a zajišťují správné držení těla.

Proč je nejlepším řešením zvolit přírodní metodu?

Velikost prsou je někdy pro některé ženy složitým problémem. Pro některé z nich není v tuto chvíli podstoupit chirurgický zákrok, ať už proto, že se bojí této velké operace, nebo kvůli vysoké ceně této operace. Někteří se proto obracejí na „zázračné“ produkty: krémy a oleje, které by jim zvětšily prsa. Používání těchto produktů, jejichž složení skutečně neznají, však může představovat skutečné nebezpečí pro jejich zdraví. Ve skutečnosti se některé ženy při používání těchto produktů nakazí nemocemi, jako je rakovina.

Není však nutné, aby tyto ženy zcela opouštěly své sny o velkorysých ňadrech. Ve skutečnosti existují přirozené tipy na zvětšení prsou. Vznik těchto nových technik prezentovaných jako přirozené by mohl přinést štěstí některým ženám, které by chtěly zvětšit svá prsa, aniž by musely podstoupit operaci nebo musely požívat chemikálie. Takže díky přírodním produktům a pár cvikům by bylo možné nechat si narůst prsa. V dnešní době dokonce existují krémy a doplňky stravy s přírodním složením, které napomáhají zvětšení prsou.

Volba přirozeného vývoje prsou je pro tyto ženy nepochybně tou nejlepší možností, aby nemusely riskovat své zdraví.