Hubnutí: jak dosáhnout rychlých výsledků?

Hubnutí: jak dosáhnout rychlých výsledků?

Mít krásnou postavu a cítit se dobře ve svém těle nemusí nutně znamenat přijetí restriktivních a drastických opatření. Chcete-li dosáhnout svého cíle v hubnutí, existuje mnoho rychlých řešení, která jsou schopna bojovat s tvrdohlavými boulemi, pokud jsou doprovázena vyvážením stravy, které je nezbytné pro upevnění hubnutí.

Boky, hýždě, břicho, držadla lásky nebo sedlové brašny jsou zvláště obtížné oblasti, na které se lze zaměřit, když chcete zhubnout tuk nahromaděný za měsíce nebo roky. Aniž bychom zapomínali na pověstný jo-jo efekt, který nám může rychle vrátit shozená kila, a to i přes hodiny strávené v posilovně nebo týdny na dietě. Chcete-li dosáhnout dlouhodobých výsledků, je proto nezbytné přijmout promyšlený přístup k hubnutí.

Cíl hubnutí: jak dosáhnout efektivních výsledků?

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení není odstranění přebytečných kilogramů a nahromaděného tuku nutně překážkovou dráhou. Se správnými spojenci na hubnutí je možné stimulovat hubnutí a podporovat  spalování tuků a zároveň zajistit, aby tyto výsledky vydržely v průběhu času. Ve skutečnosti existují různá rychlá řešení, která mohou váš metabolismus zrychlit.

A co léky na potlačení chuti k jídlu a produkty na spalování tuků pro rychlé hubnutí?

Spolu s vyváženou stravou mohou spalovače tuků a produkty na snížení chuti k jídlu usnadnit hubnutí a pomoci  odstranit nepoddajný tuk  , který ovlivňuje postavu. Základem je vědět, jak je zkombinovat s lepším životním stylem, abyste hubli zdravě. Pro ty, kteří jsou náchylní k nechtěným touhám, může být moudré  najít účinný prostředek na potlačení chuti k jídlu  , který omezí mlsání, sníží chuť k jídlu a vyhne se obávanému jo-jo efektu při dietě.

Kapsle na hubnutí jsou také oblíbené pro boj s problémy s nadváhou. Stejně jako některé stimulanty nebo doplňky stravy, které obnovují tonus a zároveň podporují ztrátu přebytečných kilogramů. Některé z těchto hubnoucích spojenců, uznávané organizacemi specializujícími se na zdraví a výživu, jsou založeny na aktivních složkách extrahovaných z rostlin , ovoce a zeleniny nebo dokonce živočišných zdrojů. Mezi nimi :

  • chrom, stopový prvek nezbytný pro metabolismus lipidů a sacharidů,
  • niacin nebo vitamín B3, známý pro svůj účinek na spalování tuků,
  • piperin, který působí na trávení a náladu,
  • L-karnitin, aminokyselina, o které je známo, že posiluje účinek redukční diety,
  • kofein s energizujícími vlastnostmi a vlastnostmi regulujícími chuť k jídlu,
  • paprika, která stimuluje spalování tuků a snižuje pocit hladu.
kalorií

Ty mají tu výhodu, že dodávají tělu energii ke spalování kalorií během dne a lepšímu odpočinku v noci. Nezbytná akce, když víme, že nedostatek spánku podporuje noční chutě a stimuluje sekreci kortizolu, stresového hormonu. Ten má tendenci  zvyšovat chuť k jídlu a chuť na cukr . Mohou také regulovat hladinu cukru v krvi a omezovat vstřebávání cukru a tuků, které mají tendenci bránit úspěchu procesu hubnutí. Aniž bychom zapomínali, že šetří frustraci spojenou s hladem a riziko zvýšení kalorického příjmu, aby kompenzovaly nedostatek.

Rozhodněte se pro vyvážení stravy

Namísto takzvaných „zázračných“ diet, díky nimž rychle shodíte kila a okamžitě je nasadíte, znovu vyvažte svůj jídelníček.  Prohrajete zdravě a udržitelně .

Vyvážení stravy ke konsolidaci hubnutí

Chcete-li najít ploché břicho a vytvarovat své tělo, je nutný nový dietní přístup, který zahrnuje vyvážení vašeho jídelníčku. Nezaměňujte s dietou, tento koncept je založen na přeměně vašeho životního stylu, aby výsledky vašeho hubnutí trvaly. Pokud mohou spojenci hubnutí velmi pomoci při rychlém hubnutí a  odstranění viscerálního tuku , jejich účinnost závisí do značné míry na souběžně přijatých opatřeních.

Dieta na hubnutí navíc navozuje  energetický deficit, který může vést k jo-jo efektu,  když se vrátíme k obvyklé stravě. To může také vést k nutriční nerovnováze a riziku nedostatku vlákniny, hořčíku, železa nebo vitamínu D. Výsledek: kila na váze ubývají, ale provázejí je zdravotní problémy.

Výhody pro postavu i pro zdraví

Toto vyvážení je konkrétně založeno na přezkoumání každodenních stravovacích návyků. Nejde o snížení příjmu kalorií nebo vyřazení potravin, ale o to, abyste se každý den lépe stravovali. Sýr, čokoláda, omáčky nebo dezerty mohou být součástí konzumovaných menu, ale musí být do jídel začleněny promyšleným způsobem, aby  se předešlo excesům a frustraci .

Krátkodobě vám to umožní sladit se se svým jídelníčkem tím, že se vyhnete démonizujícím potravinám, a z dlouhodobého hlediska tělo těží ze zajímavějšího nutričního příjmu, který pomáhá předcházet  hypercholesterolemii , cukrovce 2. typu nebo dokonce jiným kardiovaskulárním problémům. A konečně, jídla jsou pestřejší a vyváženější, úbytek hmotnosti se odehrává v průběhu času a umožňuje vám cítit se lépe ve formě.

Jak znovu vyvážit svůj jídelníček?

Před zahájením změny jídelníčku je nejdůležitější zhodnotit své špatné návyky a v případě potřeby se poradit s dietologem, aby je identifikoval. Když pochopíme, co děláme špatně, pokud jde o naši stravu, bude snazší upravit obsah našeho talíře tak, abychom  optimalizovali příjem živin .

Obecně lze říci, že vyvážený talíř obsahuje bílkoviny, škroby a zeleninu. Je však možné zařadit i drobné sladké požitky, jako je pečivo, pokud je to prováděno promyšleně a včas, v souladu s vaším zdravotním stavem. Člověk se konečně naučí rozpoznat pocit sytosti, aby mohl jíst, když má hlad , aniž by si dopřával přemíru, přičemž vezme v úvahu své životní tempo, aby si tyto nové návyky dlouhodobě udržoval. Totiž, že úprava jídelníčku se provádí postupně nahrazováním špatných návyků novými, zdravějšími.

Zdravé stravování

Zlepšete svůj životní styl, abyste zůstali ve formě

Chcete-li zeštíhlit pas a shodit pár kilo, je nezbytné, abyste si pro většinu jídel vybrali zdravé potraviny. Do každého jídla proto musíte zařadit zeleninu, ryby, celozrnné výrobky, vejce a luštěniny. Zároveň je nezbytné vyhýbat se průmyslově zpracovaným potravinám , mraženým pokrmům ze supermarketů, syceným nápojům a přebytečným sladkostem, zvláště pokud chcete rychle zhubnout.

V ideálním případě je také vhodné co nejvíce vařit a upřednostňovat domácí potraviny, aby bylo možné využít vitamíny a minerály z přírodních potravin a kontrolovat množství soli přidávané do jídel. Zejména byste měli vědět, že tělo nám vysílá četné signály, které nám ukazují, že je syté a že musíme dbát na to, abychom jedli přiměřené množství. To zahrnuje  pomalé žvýkání, abyste podpořili dobré trávení  , a při jídle si dejte čas, abyste poznali pocit plnosti.

A konečně, fyzická aktivita je hlavním přínosem pro zpevnění pokožky, konsolidaci hubnutí a zlepšení životního stylu. Chůze, běh, plavání, turistika, tanec, jízda na kole…, můžete si  vybrat sport přizpůsobený vaší kondici,  abyste spálili kalorie a získali lepší kondici.

Malé upozornění: přírodní složky mohou představovat kontraindikace v případě konkrétní patologie nebo zdravotní poruchy vyžadující léčbu.  Než začnete užívat přípravky na hubnutí nebo začnete držet dietu, vždy se poraďte  se svým lékařem .

Hit enter to search or ESC to close.