Jak dnes vypadá tato 70letá žena, která 28 let nekonzumovala cukr

Jak dnes vypadá tato 70letá žena, která 28 let nekonzumovala cukr

Dnes má vysněné tělo! Carolyn Hartz má na sobě bikiny se zářící pletí a má postavu, o které sní mnoho mladších žen. Carolyn je 70letá žena, která se rozhodla změnit svůj život, před 28 lety přestala konzumovat cukr. Její tělo se drželo jejího životního stylu a je připraveno sesadit z trůnu dívky kolem třicítky na stupních vítězů Miss.

Mnoho žen po padesátce si myslí, že udržet si zdravou váhu je nemožné! Mezi sedavým životním stylem a hormonálními změnami mají ženy v tomto věku často tendenci se nechat jít, ale Carolyn to má spočítané. Tato žena našla klíč k mládí a dosáhla toho, co každá žena chce, jen změnou svých stravovacích návyků.

tato 70letá žena, která nekonzumovala cukr 28 let

Téměř dokonalé tělo

 “Víme, že náš metabolismus se s přibývajícím věkem zpomaluje, což znamená, že musíme převzít kontrolu, dělat zdravější rozhodnutí a pracovat trochu tvrději.” Myslím, že je velmi důležité znát kvalitu a množství toho, co jíte. Bezduché jedení může vést ke zbytečnému přibírání na váze. Je důležité si uvědomovat, co máte na  talíři  , a vychutnávat si každé sousto,“ říká Carolyn.

tato 70letá žena, která nekonzumovala cukr 28 let

Pevně ​​věří, že pozitivní a veselý přístup je velmi důležitým faktorem při stárnutí jako ona. Dalším faktorem, který je podle ní jednou z největších změn, které kdy udělala, je odstranění cukru.

„Žiju bez cukru 28 let. Zpočátku to bylo těžké, protože jsem byl závislý na cukru, ale cítím, že je to jeden z nejdůležitějších důvodů, proč  se mi  podařilo zůstat zdravý a udržovat své tělo. Ujišťuji se, že s každým jídlem konzumuji bílkoviny, zvláště snídaní, protože mi pomohla zastavit chutě,“ říká.

tato 70letá žena, která nekonzumovala cukr 28 let

Zde jsou další tipy Carolyn pro ženy:

  • Snažte se spát alespoň osm hodin v noci.
  • Meditace a vděčnost jsou důležité pro duševní zdraví.
  • Nikdy nechoďte spát bez odlíčení a hydratujte si obličej, zejména oční okolí a krk.
  • Nikdy nevycházejte ven bez opalovacího krému.
tato 70letá žena, která nekonzumovala cukr 28 let

Dodává, že byste se nikdy neměli srovnávat s ostatními, ale raději se od nich inspirovat. Říká, že je důležité sdílet radost a štěstí ostatních lidí, protože žárlivost jen škodí vašemu blahu.

tato 70letá žena, která nekonzumovala cukr 28 let

Nyní, když víte, co můžete očekávat, když přestanete jíst cukr, je čas převzít kontrolu nad svým každodenním životem. Zde je několik zajímavých tipů.

Vyhněte se umělým sladidlům

Pokud je to možné, vyhýbejte se umělým sladidlům, kdykoli můžete. Když přestanete jíst cukr, váš mozek bude s největší pravděpodobností nejprve chtít jíst něco sladkého a konzumace umělých sladidel může kromě toho, že jsou zdraví škodlivá, zvýšit chuť k jídlu.

Připravte si jídlo sami doma

Nejlepší způsob, jak zajistit, že nebudete konzumovat cukr v jídle, je připravovat si jídlo doma. Měli byste očekávat, že skrytý cukr bude zahrnut, kdykoli budete jíst venku.

Vyměňte sodu za sycenou vodu

Pokud nemáte zájem o sycenou vodu, mnoho možností perlivé vody nyní zahrnuje přírodní příchutě jako způsob, jak zlepšit jejich chuť.

Vyčistěte si kuchyni

Pokud se chcete vyhnout cukru, musíte se zbavit zdrojů cukru ve vaší domácnosti. To by mělo být považováno za pravidlo číslo jedna, abyste se od této chvíle vyhýbali cukru. Pokud chcete úspěšně přestat jíst cukr, musíte co nejrychleji odstranit všechna pokušení. To by mělo začít u vaší spíže.

Přidaný cukr je považován za závislost, přestat s ním je opravdu velká výzva. Získejte pomoc od odborníka na výživu nebo svého lékaře, abyste uspěli ve svém projektu. Nic ale není nemožné, protože jakmile si tělo zvykne, už po cukru netouží.

Hit enter to search or ESC to close.