Jogurtový koláč bez mouky, bez másla – lahodný recept hotový za 5 minut

Jogurtový koláč bez mouky, bez másla – lahodný recept hotový za 5 minut

V těchto neklidných časech spojených s koronavirem je nezbytné se o sebe každodenně starat. K tomu je dobré jíst již začátkem štěstí. Užívat si tyto výjimečné chvíle sami se sebou bez omezení je proto nezbytné. Takže podlehněte pokušení a zakousněte se do tohoto koláče bez mouky. Ideální je sdílet s malými i velkými jako dezert nebo snídani. Recept je velmi jednoduchý, a proto neselhávající. U svého sporáku si uvařte tento lahodný přípravek.

Během vězení nikdo nemůže říci ne dobrému dortu. A ten plní své sliby s malým bonusem, protože je bez mouky. Odpověď na hádanku: nezastavitelná technika, jak nahradit toto základní pečivo. Toto chutné a barevné jídlo potěší nejen vaše chuťové buňky, ale i vaše blízké v tomto období společenského distancování, které všichni zažíváme.

Obžerství jako útočiště

V tomto choulostivém období není nic prospěšnějšího než dělat to, co milujete. Mezi činnosti, které je třeba pravidelně cvičit, abyste se postarali o sebe a ostatní, patří vaření. Tak proč nezkusit tento jednoduchý, ale neméně chutný recept na dort? A ten druhý neobsahuje ani unci mouky, protože jde o impozantní cukrářskou techniku, kterou znají cukráři! Pokud vás zajímá, co je toto dobře střežené tajemství, tady je: kukuřičný prášek, jinými slovy kukuřičný škrob. Nezastavitelný tip pro náboženské procvičování systému D, stav mysli doporučený v disciplíně vaření.

Jak připravím koláč bez mouky?

Chcete-li vidět přesvědčivé výsledky na svém zdraví, doporučujeme, abyste si pořizovali složky organického původu. Tento recept je extrémně jednoduchý a je založen na jogurtu. Doba přípravy je velmi rychlá, protože trvá pouhých pět minut.

Ingredience:

– Hrnec řeckého jogurtu
– 3 vejce
– 1 velký hrnek kukuřičného škrobu
– 5 vrchovatých lžic kokosového cukru
– Lžička droždí
– ½ hrnku bílého tvarohu
– Máslo do formy

příprava:

– Prvním krokem je předehřátí trouby na 180 stupňů. Dále rozšlehejte vejce a jogurt ve velké salátové míse.
– Za stálého míchání postupně přidávejte kukuřičný prášek. Poté přidejte kokosový cukr, tvaroh a nakonec kvásek. Poté míchejte, dokud nezískáte hladké těsto bez hrudek.
– Tento přípravek nalijte do formy, kterou jste bohatě vymazali máslem. Vložte do trouby a pečte asi 35 minut.
– Připravte krásný stůl, zavřete oči a užívejte si!

recept na koláč bez mouky

Nápady na chutné přílohy

Po přípravě tohoto lahodného jogurtového koláče bez mouky je jedna věc jistá: vaši blízcí budou mít radost. Aby byla tato ochutnávka nezapomenutelným okamžikem, doplňte toto lahodné jídlo ovocem, jako je kiwi, mango a několik plodů goji. Jedná se o dort, který můžete jíst k snídani nebo jako svačinu, protože je měkký a lehký. Ideální rituál pro děti, které milují tento typ svačiny! Pro milovníky slané chuti můžete přidat domácí marmeládu, ale i arašídové máslo.

Vaření, ideální zvyk během uvěznění

Vaření, opravdová terapeutická činnost, je ideálním rituálem, jak se o sebe v těchto neklidných časech postarat. A vyhradit si chvilku na přípravu chutného a zdravého jídla je z dobrého důvodu skutečným probuzením všech smyslů. Můžete také vařit jako rodina, aby byl tento okamžik výjimečný a zábavný.

Výběr zdravých potravin vám umožní lépe se starat o své zdraví, ale také neustále naslouchat svému tělu kombinací jídla a potěšení. Toto učení je skutečným uměleckým zážitkem, protože své recepty můžete vždy obměňovat smícháním koření a přidáním barvy a textury do vašich pokrmů. Toto epikurejské hledání je skutečným odbytištěm v těchto choulostivých dobách, kdy je nezbytné, aby se vaše štěstí stalo konkrétní prioritou, kterou musíte každý den uplatňovat. A proč ne, možná objevíte povolání kuchaře?

Hit enter to search or ESC to close.