Můžete zhubnout a budovat svaly pomocí elektrostimulátoru?

Můžete zhubnout a budovat svaly pomocí elektrostimulátoru?

Pravděpodobně jste už o tom slyšeli: elektrostimulace je na vzestupu a umožňuje efektivně posilovat žaludek. Fungování této technologie je nyní plně ověřeno a zařízení dostupná na trhu se více či méně snadno používají v závislosti na značkách a modelech. Kromě regulované stravy a malé fyzické aktivity může elektrostimulátor skutečně pomoci proměnit váš žaludek. Pokrýváme téma!

Elektrostimulace

Jak funguje elektrostimulace?

Elektrostimulace je technologie vynalezená již před několika desítkami let. Zpočátku se jednalo o vynález, jehož aplikace byly vyhrazeny spíše pro terapeutické oblasti a velké sportovce. Právě v 90. letech se používání elektrostimulátorů stalo skutečně populární mezi širokou veřejností, zejména po teleshoppingových pořadech, což platí dodnes. Existují desítky, dokonce stovky různých modelů, ale základní princip zůstává stejný: stimulovat svaly mikroelektrickým proudem.

V praxi jsou elektrody umístěny na kůži a proud distribuovaný přes krabici umožňuje působení stimulů na žaludeční svaly (břišní popruh).

Svaly se tedy používají bez skutečné vůle člověka: necháváme své tělo pracovat, aniž bychom vynaložili jakékoli úsilí a především bez bolesti.

Je to prostě revoluční a účinky se dostaví, pokud to nepřeženete v období, kdy chcete zjemnit a natónovat žaludek.

Jaké jsou očekávané výhody při použití elektrostimulátoru?

Očekávané přínosy elektrostimulace jsou četné, zejména na žaludek.

Snižte trochu tuk a zpevněte břišní svaly

Primární funkcí elektrostimulace žaludku je stimulace břišních svalů pomocí mikropulzů procházejících elektrodami.

Při sledování filmu nebo čtení knihy můžete klidně sedět na pohovce a nechat zařízení pracovat!

Pravidelné používání elektrostimulátoru by také působilo na tukovou hmotu velmi lokálně, stejně jako klasické břišní sezení.

Přístroj však nebude schopen působit samostatně, bude bezpodmínečně nutné po určitou dobu upřednostňovat zdravější a vyváženější stravu.

Ztratit pas

Pomozte ztratit pas a zažijte relaxační akci

Tato technologie vám také umožňuje zeštíhlit a tím ztratit pár pasů, a to zcela přirozeným způsobem. Něco pro radost a po několika sezeních, abyste mohli jít nakupovat oblečení s trochu menším stresem!

Elektrostimulace se také používá k zahřátí a regeneraci po sportovním sezení. Může být také použit při intenzitě světla, jednoduše pro masážní a relaxační účinek.

Kde koupit kvalitní elektrostimulátor?

Existuje mnoho nabídek ve specializovaných prodejnách, supermarketech a na internetu. Chcete-li začít s kvalitním elektrostimulátorem, který se snadno používá a je dostupný za dostupnou cenu, můžete například navštívit obchod slimdoo.com, seriózní francouzskou společnost specializující se na pohodu, která rychle dodává a nabízí kvalitní produkty.

Kromě svého stroje a pro získání metody a motivace můžete vyzkoušet i následnou nabídku Slimdoo (předplatné lze kdykoli zrušit).

Vědět

– Dokončit a zvýšit účinnost elektrostimulačních sezení

Jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat pro hubnutí a budování svalů v břiše, je kromě elektrostimulace rychlá chůze.

Při rychlé chůzi se uplatňují všechny svaly v břišní oblasti. Doporučuje se provádět svižné chůze alespoň 4krát po 45 minutách týdně po dobu 3 měsíců.

Vyvážená strava, pravidelné rychlé procházky a každodenní elektrostimulační sezení (30 minut denně na pohovce) vám zaručí hezčí žaludek.

– Bezpečný

Elektrostimulace je zcela osvědčená technologie, bezbolestná a bezpečná. Je stále zakázáno pro nositele kardiostimulátorů a těhotné ženy. V případě pochybností se neváhejte zeptat svého lékaře.

Dát si dobré předsevzetí a začít s elektrostimulátorem je pozitivní krok, který vám umožní zpevnit tělo, zeštíhlit a snadněji se oblékat.

Je důležité mluvit, stanovit si cíle a dát každou šanci na svou stranu, abyste jich dosáhli. Zásadní je také nenastavovat laťku příliš vysoko: každý jedinec je jiný a má své limity. Některým lidem se podaří získat abs, které vypadají jako slavné čokoládové tyčinky. Jiní si prostě dokážou vytvořit plošší, pevnější a estetičtější břicho, aniž by nutně vypadali jako vrcholový sportovec. Důležité je nakonec přijmout sám sebe, cítit se lépe ve svém těle i v životě.

Hit enter to search or ESC to close.