Máte doma domácí mazlíčky? Udělejte to jako já, dejte koště do tašky nebo do staré silonové punčochy!

Aby ušetřili peníze na účtech, mnozí z nás oprášili staré dobré koště ze skříně. Pokud byl dříve odkázán na jednoduchý úkol zametání teras a balkonů, nyní je opět v módě. Nemá žádný vliv na spotřebu a umožňuje leštit podlahy, ale… Jaká škoda čistit vlasy a zbavovat je nečistot, nemluvě o tom, že pokud máte chlupaté přátele, ve skutečnosti je jejich vlasy téměř nemožné odstranit!

Zdá se to jako nemožný úkol, ale když jsem hledal na webu, našel jsem toto řešení a musím říct, že jsem se vůbec necítil špatně.

Všichni víme, a dokonce i věda nám radí, abychom udržovali svůj domov čistý a lesklý, jen tak můžeme zabránit šíření virů a bakterií. Pokud se nám však nepodaří zbavit se špinavých zbytků, které zůstávají nenávratně přichyceny na štětinách našeho koštěte, naše oběti pro řádné čištění jsou bezcenné.

Díky bohu existují 2 jednoduché triky, které nám umožňují zachránit kozu a zelí: snižte energetický výdej efektivním používáním koštěte, bez zbytků, pomocí jednoduchého sáčku nebo staré nylonové punčochy! Pojďme se podívat, o co jde!

Máte doma domácí mazlíčky? Udělejte to jako já, dejte koště do tašky nebo do staré silonové punčochy!

Aby byla naše mosaz opravdu účinná na podlaze kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, koupelny, stačí koště zabalit do plastového sáčku. Uspořádejte ji tak, aby zcela zakrývala štětiny, a svažte ji kolem rukojeti, aby nesklouzla přímo přes tu nejkrásnější.

Nyní jej používejte jako obvykle, okamžitě si všimnete, že shromažďuje nečistoty přesně jako běžné koště, ale ve štětinách se nic nezasekne.

Stejného výsledku jsem dosáhla, když jsem si oblékla starou naylonskou punčochu. Důvod? Statická elektřina, která vzniká v důsledku tření o zem, působí jako magnetizační síla pro částice nečistot, které se na ní usazují.

Je třeba říci, že při této druhé metodě zůstávají na štětinách koštěte nějaké zbytky, při používání tašky zůstávají neposkvrněné a samozřejmě jako nové.

Po dokončení čištění stačí v obou metodách odstranit “povlaky”, otočit je vzhůru nohama a vyhodit do koše.

Při bližším zkoumání si všimnete, že s těmito dvěma metodami vaše “nové” koště posbírá vlasy, lupy, vlasy, drobky a prach jedním tahem!