Jak prát polštáře: objevte metodu syntetických, péřových a latexových polštářů!

Praní péřových, syntetických a latexových polštářů může být snadné, pokud budete postupovat podle tipů na této stránce. Neexistují žádné podivné nebo příliš komplikované postupy, ve skutečnosti to zvládne každý.

  • 1. Jak prát syntetické polštáře

Syntetické polštáře se perou nejsnadněji. Jediné, co musíte udělat, je dát je do pračky a nastavit na šetrné praní. Poté přidejte 1 sklenici bílého octa. Doporučuji, aby teplota praní nebyla nikdy příliš vysoká, ale aby se vždy pohybovala kolem 30 stupňů. Kromě toho byste měli používat přírodní prací prostředek, jako je marseillské mýdlo.

Jednou z chyb, kterou byste nikdy neměli udělat, je sušení polštářů pomocí cyklu odstřeďování. Chcete-li je vysušit, jednoduše je zabalte do bílého ručníku a osušte, abyste odstranili vodu. Jakmile to uděláte, měli byste je položit vodorovně a mimo dosah světla nebo přímých zdrojů tepla.

  • 2. Jak prát latexové polštáře

Tyto polštáře naopak vyžadují speciální zacházení. Jednoduše vezměte vlhký hadřík a nalijte na něj 1 polévkovou lžíci jemného čisticího prostředku, jako je marseillské mýdlo. Poté byste měli jemně otřít a poté nechat uschnout na dobře větraném místě.

  • 3. Jak prát péřové polštáře

Péřové polštáře jsou velmi jemné a měly by se často prát ručně a v pračce. Chcete-li prát polštáře v pračce, musíte nastavit jemný cyklus a použít několik polévkových lžic jedlé sody. I při ručním mytí byste měli použít několik polévkových lžic jedlé sody. Používáním tohoto produktu budete moci odstranit roztoče, bakterie a plísně.

Zkuste si polštáře vyprat pomocí těchto malých triků. Uvidíte, že výsledek bude bezvadný.

Dobrý úklid.