Jak vyčistit filtr kohoutku a zbavit se vodního kamene: použijte plastový sáček a vraťte se jako nový!

Jak bylo uvedeno výše, často není možné vyjmout filtr z kohoutku vlastníma rukama. To je jednoznačně problém, pokud jde o odstraňování usazeného vodního kamene z filtrů.

Pokud máte potíže s jeho demontáží, existuje alternativní a super účinná metoda, která je užitečná pro bezproblémové čištění filtru.

Stačí si vzít tašku na udržitelné potraviny a máte hotovo!

Čtěte dále a zjistěte, co je třeba udělat.

Co budete potřebovat:

  • 2 lžíce kyseliny citronové
  • Voda podle chuti

Sbírejte také:

  • 1 odolný sáček na potraviny
  • 1 elastický pásek

Nyní vše obnovte a zjistěte, jaké kroky je třeba dodržet.

Procedura

Jakmile shromáždíte sáček s jídlem, nalijte polévkové lžíce kyseliny citronové. Poté pomocí gumičky připevněte sáček k vodovodnímu kohoutku. Ihned poté pusťte vodu z vodovodu, dokud nebude filtr zcela zakrytý.

Jakmile je tento proces dokončen, budete moci pouhým okem vidět tvorbu několika bublin. Tato reakce je důkazem, že lék funguje správným způsobem.

V tuto chvíli ji nechte několik hodin odležet, ještě lépe, když zůstanete přes noc. Jakmile uplyne potřebný čas, vyjměte sáček a váš filtr bude jako nový.

Jediné, co musíte udělat, je vyzkoušet tento DIY lék, abyste viděli jasný rozdíl. Použitím tohoto triku ušetříte spoustu peněz, protože se vyhnete nákupu konkrétních chemikálií a také nebudete mít žádné další úsilí s rozebíráním a opětovným sestavováním filtrů.