Viděl jsem, jak to dělá moje tchýně, nic nedřete a výsledek je šílený, vaše trouba je jako nová!

Hospodárné a bez námahy čištění trouby je mnohem jednodušší, než si dokážete představit. Stačí vědět, jak na to, a zbytek bude následovat.

Jak již bylo zmíněno výše, musíte si vyzvednout nějaké tablety do myčky. Čtěte dále a zjistěte, co je pro vás to pravé.

Ingredience pro výrobu tohoto čisticího roztoku jsou:

  • 2 tablety do myčky
  • 200 ml teplé vody

Kromě toho obnovuje:

  • 1 bazén
  • Vidlička
  • Rukavice
  • Několik listů papírových ručníků
  • 2 houbičky
  • Hadřík z mikrovlákna

Jediné, co musíte udělat, je přinést vše na pracovní stůl a začít čistit troubu.

Procedura

Chcete-li troubu vyčistit, musíte tablety do myčky umístit do misky. Poté zalijeme teplou vodou a necháme rozpustit. Chcete-li proces urychlit, použijte vidličku, aby se tablety rozpadaly mnohem rychleji.

Když je roztok hotový, vyjměte rošty a plech z trouby. Jakmile to uděláte, nasaďte si rukavice a navlhčete houbu vytvořeným roztokem a poté troubu lehce otřete.

Po dokončení tohoto procesu sbírejte listy papírových ručníků a ponořte je do tabletové směsi a poté je položte na celý vnitřní povrch zařízení. Je zřejmé, že stejné postupy byste měli provést také k čištění skla zařízení.

Poté nechte působit asi deset minut.

Po uplynutí uvedené doby odstraňte papírové utěrky, aniž byste cokoli otírali. Poté vezměte houbu a navlhčete ji vodou, poté troubu a sklo dobře opláchněte.

Nakonec vše osušte hadříkem z mikrovlákna.

Tímto způsobem budou nečistoty zcela odstraněny.

Doporučení.

S roztokem můžete rošty také vyčistit. Kromě toho, abyste odstranili odolné nečistoty, můžete je také lehce otřít kouskem tablety do myčky.

S tímto řešením pro kutily můžete sklokeramickou varnou desku také důkladně vyčistit. Navlhčete houbu roztokem a otřete ji po celé ploše. Poté opláchněte čistou houbou namočenou ve vodě a osušte, také v tomto případě, hadříkem z mikrovlákna.

Dodržováním těchto jednoduchých tipů je čištění trouby velmi snadné.