DIY Fly Killer: Jak to udělat bez chemikálií

DIY Fly Killer: Jak to udělat bez chemikálií

S příchodem léta zůstávají okna domu téměř neustále otevřená. To však vede k příchodu otravného hmyzu, jako jsou mouchy.

Chcete-li udržet mouchy mimo váš domov, existuje mnoho chemikálií, které lze zakoupit v obchodech. Tato řešení, právě proto, že jsou chemická, však mohou časem poškodit vaše tělo a také znečišťovat životní prostředí.

Abyste se vyhnuli problémům a také odlehčili své peněžence, doporučuji použít efektivní DIY řešení, které nezahrnuje použití chemikálií.

Jediné, co musíte udělat, je připravit sprej na mouchy vlastníma rukama a máte hotovo!

DIY Fly Killer: Jak to udělat bez chemikálií

Jak již bylo zmíněno výše, proti mouchám nemusíte používat pesticidy, ale stačí použít sprej na mouchy vyrobený během chvilky a vlastníma rukama. Jeho použití je velmi snadné a příprava této účinné směsi vyžaduje pouze 30 sekund práce.

Chcete-li to provést, musíte použít následující přísady:

  • Lístky máty podle chuti
  • Listy bazalky podle chuti
  • Voda podle chuti
  • Bílý ocet podle chuti

Jako nástroje byste měli použít:

  • 1 skleněná nádoba
  • Nádoba na stříkací sprej
  • Filtr

Zde je návod, jak vytvořit toto řešení zdarma.

Procedura

Nejprve musíte listy položit na pracovní stůl a rozbít je. Vůně listů dokáže mouchy odradit právě proto, že to nesnesou.

V tomto okamžiku nalijte bílý ocet do skleněné nádoby tak, aby byla z poloviny plná. Poté do něj namočte listy a vše dobře promíchejte. Po dokončení tohoto procesu sklenici uzavřete a odložte na 1 týden.

Po 7 dnech nalijte vodu, kterou potřebujete, do sklenice, abyste ji zcela naplnili. Poté znovu promíchejte a listy přecedíme přes síto. Po dokončení tohoto procesu nalijte veškerou tekutinu do nádoby s rozprašovačem.

V tomto okamžiku je váš sprej na mouchy připraven a můžete jej použít a poté nastříkat do vzduchu vedle okna nebo balkonu, kdykoli budete chtít.

Hit enter to search or ESC to close.