Vyčistěte troubu: Tuto metodu použijte po každém použití a bude vždy jako nová!

Na této stránce můžete objevit lék na dosah každého, který vám umožní efektivně vyčistit troubu pokaždé po jejím použití. Je zřejmé, že tato metoda zabraňuje nejodolnějším nečistotám a ukáže se jako levné, ale účinné každodenní čištění.

Chcete-li to provést, musíte použít tyto přísady:

  • 1 l vroucí vody
  • 100 ml octa

V případě potřeby můžete použít i několik kapek saponátu na nádobí.

Jako nástroje používá:

  • 1 miska
  • Suchý hadřík z mikrovlákna
  • 1 houbička na nádobí
  • Piják

V tomto okamžiku vše, co musíte udělat, je shromáždit vše a začít čistit troubu.

Procedura

Chcete-li troubu po použití vyčistit, musítesi vzít misku a nalít do ní ocet a vroucí vodu. Poté vše vložte do trouby, poté ji zavřete a nechte roztok 15 až 20 minut odležet.

Jakmile uplynou uvedené minuty, otevřete troubu a všimněte si veškerého roztoku, který se odpařil a skončil na skle a na celém povrchu trouby. Poté sklo otřete hadříkem z mikrovlákna, abyste jej osušili a vyčistili.

Poté vnitřek trouby otřete suchým hadříkem. V případě potřeby můžete hadřík také navlhčit směsí vody a octa a poté jej otřít po celém povrchu, pokud se vám zdá příliš suchý.

Pokud naopak potřebujete odstranit odolnější nečistoty, můžete si vzít houbu a nalít na ni několik kapek saponátu. Navlhčete ji v roztoku octem a vše promněte. Jediné, co musíte udělat, je osušit listem papírových utěrek a výsledek bude dokonalý.

Tímto způsobem již nebudete muset používat super drahé chemikálie a každodenním čištěním trouby nebudete mít vůbec žádné úsilí.