Skvrny na stěnách: jak se jich zbavit během několika sekund, aniž byste něco zkazili. Metoda je velmi jednoduchá!

Chcete-li odstranit nevzhledný černý pruh z bílé zdi, můžete použít domácí make-up, který je k dispozici na této stránce. Nemusíte se bát, protože s touto rychlou a snadnou metodou už nebudete mít žádné problémy. Černý pruh budete moci odstranit během několika okamžiků a vaše zeď bude bez poskvrny.

Chcete-li to však provést, musíte nejprve shromáždit užitečné složky:

  • 4 díly vody
  • 1 díl aviváže

Chcete-li pokaždé použít stejné množství, můžete použít koktejlovou odměrku.

Kromě toho musíte shromažďovat:

  • Malý bazén
  • 1 hadřík z mikrovlákna

V tomto okamžiku čtěte dále a zjistěte, jak kouzlo prolnout, aby černé pruhy zmizely z vaší zdi

Procedura

Nejprve musíte shromáždit malou nádrž a nalít části vody a aviváže uvedené ve výše uvedeném seznamu. Použití aviváže vám pomůže odstranit skvrny ze stěn bez silného tření, takže bez rozbití potu sedm košil.

Poté smíchejte ingredience dohromady, aby se aviváž rozpustila a získal požadovaný roztok. Jakmile dosáhnete homogenního výsledku, shromážděte hadřík z mikrovlákna a ponořte jeho malou část do domácího roztoku.

Jakmile to uděláte, stačí začít lehce třít potřísněnou část stěny. Takto pokračujte, dokud neuvidíte, že vám proužek zmizí před očima. Je to fenomenální!

Pokud chcete toto řešení použít na barevnou stěnu, doporučuji provést malý test ve skrytém rohu. Totéž můžete udělat i na tapetované stěně, ale konečný výsledek samozřejmě závisí na typu materiálu, ze kterého je vaše tapeta vyrobena.

Je proto vhodnější provést malý test v malém skrytém rohu, aby nedošlo k poškození stěny.

Nakonec, když skvrna zmizí, nebudete věřit svým očím.

Vyzkoušejte to a nebudete muset utrácet absurdní částky peněz za nákup konkrétního produktu, který se často nikdy neukáže jako účinný!